Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok erről a TERMÉSZE...

Mit gondoltok erről a TERMÉSZETES sminklemosóról?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkoztam azon, hogy vegyek e, mert eddig megmostam vízzel és letöröltem egy vattapamaccsal, de nem az igazi.. krémet nem szeretnék kenni az arcomra az összetevők miatt és szerintem természetes úton is meglehet oldani, hogy minél kevesebb krémet kenjek az arcomra.


Találtam ezt a videót a minap:

Szerintetek??


http://www.youtube.com/watch?v=bMSKRpiUZWE&feature=plcp


De nem tudom hogy Aloe Veras vizet hol találok vagy esetlen jó e a sima víz, de nem hinném.. :)


2012. jún. 13. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Van az üdítő, amiben aloe vera darabok vannak :D bár nem tudom, jó lenne-e. De szerintem működhet sima vízzel is, mert alapvetően az olaj távolítja el a sminket, ha jól értem.
2012. jún. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megpróbálnám sima vízzel is, hogy úgy milyen, de van aloe vera növény, annak a levét ha vízbe facsarod?(:
2012. jún. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De szerintetek az olaj nem bántja a bőrömet(hosszútávon)? Nem néztem még utána alaposabban, hogy esetleg van e valami mellékhatása esetleg.. :)

Ti kipróbálnátok?

2012. jún. 14. 12:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem maximum zsíros lesz a bőröd Tőle, de semmi más bajod nem lehet. Én biztos kipróbálnám.
2012. jún. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én egész biztos nem kennék olivaolajat a bőrömre, így is elég zsíros... De akinek normál bőre van, vagy száraz, annak csak használhat, szóval szerintem próbáld ki.
2012. jún. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mármint akkor hosszútávon zsírosíthatja a bőröm? Mert nekem amúgy normál és télen picit szárazabb.. ha egészségtelen ételeket eszek akkor zsíros, de csak T-zónában.


Vagy akkor marad a sima víz vagy lehet ásványvíz, de valami hatékony sminklemosó vattákat kellene szerezni vagy házilag megoldani :)

2012. jún. 14. 15:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézd. Az olíva olaj is zsiradék, tehát persze, hogy zsíros lehet tőle a bőröd ha rákened.

Én nemes egyszerűséggel fürdés közben mosom le a sminkemet is. Hagyományos szappannal és vízzel. Ezekben nincs semmi plusz ilyen meg olyan kence, max. utána kenek fel valami hidratálót vékonyan ha kicsit száraznak érzem a bőröm. Nyáron még pluszban jól is esik, hogy az izzadt, zsírosodásra hajlamos bőrömet is csudiklasszra megtisztítja.

2012. jún. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor lehet valami speciális szappan után nézek, ami nem szárítja a bőrőm..
2012. jún. 14. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!