Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik kék kontaktlencse a...

Melyik kék kontaktlencse a legszebb/ legtermészetesebb/ tetszik neked a legjobban 1. ,2. , vagy a 3?

Figyelt kérdés
[link]

2012. máj. 30. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
1.
2012. máj. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 3. tetszik, mert az egy kicsit kevert, talán az a leginkább természetes is, bár az 1. is az, csak szerintem az zöld.

Olyan kék, mint a 2. szerintem senkinek sincs, de filmen biztos jól mutat.

2012. máj. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1.
2012. máj. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az első zöld

A második ronda természetellenes kék

A harmadik kékeszöld


Nekem az első inkább, vagy a harmadik.

2012. máj. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem 100%-osan egyik sem természetes, és kontaktlencsésként megmondom, nem értem, olyanok miért szórakoznak ezzel, akiknek jó a szemük
2012. máj. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A 3. a legjobb, az 1. inkább zöldes de az sem rossz, a 2. abszolút természetellenes.
2012. máj. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mennek a zöld kezek!

Én is főként az 1-es és 3-as között vacilálok, mert a 2. a legtermészetellenesebb ezek közül.

Mondjuk amiket Magyarországon kapni én szinte mint bénának találtam...


5. nagyon köszönöm hogy ILYEN okos vagy, nah meg gondolatolvasó is... mert cicafiú nekem se jó a szemem, szal nem szórakozom a kontaktlencsével - vagyis annyit szórakozok velük mint amit te is hogy az egyszerű szemüveg helyett ezzel foglalkozom.

és ha nem is kéne dioptriás mi közöd van hozzá hogy kék szemet szeretne valaki... nem ez volt a kérdés, hogy te kontaktlencsésként mit gondolsz.

2012. máj. 31. 12:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a 3. a legszebb. :)
2012. máj. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1. tetszik a legjobban, talán ez nem annyira mesterkélt szín.

Én is gondolkodtam rajta, hogy ki kéne próbálnom egy ilyen lencsét, nem régen lett jó a szemem, és nem mintha hiányozna a lencse(na, egy picit talán igen:)) de végre ilyen formán is tudnék változtatni magamon. Zöldbe gondolkodok amúgy, de én inenzívebbet szeretnék.

2012. máj. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A harmadik a legszebb szerintem.
2012. jún. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!