Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A fogékszer tetszik nektek?

A fogékszer tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Melyik fogon néz ki a legjobban?
2012. jún. 14. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik csináltasd meg. Nem olyan brutál feltűnő mint ahogy elsőre gondolnád. Nekem több mint egy éve van, sokan most veszik még csak észre egy-egy nagyobb mosolynál. Ja és egyáltalán nincs "kaja maradék" hatása még mielőtt valaki elkezdene téged behülyíteni. Szerintem a szimpla apró ezüst kristály kövecske a legesztétikusabb
2012. jún. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi :) Igen, én is valami egyszerűre gondoltam, nem a szivárvány színeire. Meg tudod mondani mennyiért csináltattad?
2012. jún. 14. 14:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem idiótán néz ki. Én biztos, hogy soha nem csináltatnék olyat, nagyon nem tetszik. :)
2012. jún. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, az egyik ismerősömnek volt, sokszor lejött neki és a fogadat is rontja, mert igazából nem a felszínére ragasztják csak úgy rá.
2012. jún. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs kajamaradék hatás? Valóban, inkább olyan mintha lyuk lenne a fogadon, csak az látja hogy ékszer aki jól megszemléli közelről, a többiek meg igénytelennek tartanak majd... hát mit ne mondjak gyönyörű. Ráadásul ugye a fogad is romlani fog tőle idővel.
2012. jún. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát, nem hinném hogy lyuknak tűnne. Egyik ismerősömnek szintén van abszolút nem igénytelen. A tartósság meg gondolom dokifüggő, mert neki már 5 éve megvan és egyszer sem esett le.
2012. jún. 14. 16:40
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Nekem lassan 2 éve van, kisvárosban 6000Ft-omba került.

Na... gondoltam hogy ideérnek azok is akik még az életben nem láttak ilyet élőben....;)


Ha láttál már szikrázó gyémánt csillogású követ elég gáz ha összetéveszted egy lyukkal. Lehet neked inkább szemüveg kéne..

2012. jún. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a negyedik válaszolónak: mielőtt felrakják, ugyanúgy letisztítják savval vagy vmivel, mint mielőtt a fogszabályzót felrakják. Olvastam fogorvosok írását miszerint egyáltalán nem káros a fognak!!!!
2012. júl. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!