Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lenézed vagy tetszik ha...

Lenézed vagy tetszik ha valaki kézzel készitett ékszereket hord?

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
attól függ. én is hordok, ruhákat is, ergo nyilván tetszenek, ha van bennük szépség, egyediség, munka. a tucat, béna, első ránézésre is hánytató sk dolgoktól lever a víz-és sok ilyen van.
2012. jún. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mint például? milyen kézzel készitett ékszerek szerinted tucatok? esetleg linkelnél?:) mindenki véleményére nagyon kiváncsi vagyok.
2012. jún. 10. 11:56
 3/6 anonim ***** válasza:
denevéres láncos nyaklánc, szkíndájmond, muffinos sütis horrorságok, stb.
2012. jún. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyenek az ékszerek. Alapvetően szeretem az egyedi, saját készítésű cuccokat, én is szoktam csinálni. De az ilyen sörös meg kólás doboz nyitókat felfűzve, cipőfűzőből karkötő meg ilyesmik nem tetszenek. A süthető gyurma sem jön be annyira ha nagyon színes. Persze abból is lehet ízléses dolgokat készíteni. Amik nekem jobban tetszenek, azok a gyöngyékszerek, fából készültek, szőtt/csomózott karkötők, vagy ami nem túl színes és hivalkodó.
2012. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Többnyire tetszik, főleg, ha egyedi és illik a lány személyiségéhez. Nekem mondjuk inkább a szolidabb, visszafogottabb darabok jönnek be, pl. a gyöngyből készült ékszerek. Viszont van néhány, amitől a hideg kiráz, pl. az ízléstelen, túl giccses ékszerek.
2012. jún. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szívesen hordok egyedi ékszereket, legalább nem tucat :) Csinálgatok is süthető gyurmából, gyöngyből, fém lógókból, semmivel nem rosszabb mint a bolti szerintem.
2012. jún. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!