Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ballagásra milyen sminket...

Ballagásra milyen sminket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekünk egy hét múlva lesz megtartva a ballagás, és szerintetek milyen sminkem legyen? Kiszoktam húzni alul a szemem szemceruzával, és használok szempillasmirált. Ballagásra egy szép sminket szeretnék. Barna vállnál kicsivel hosszabb barna hajam van, barna szemeim, kerek arc..ötletek? :D Előre is köszi a válaszokat.
2012. jún. 16. 21:51
 1/4 A kérdező kommentje:
elnézést a helyesírási hibákért :S
2012. jún. 16. 21:53
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem egyszeru legyen. Valami olyan, ami kihangsulyozza a szemed, es nem a kerek arcod. Ha amugy is hasznalsz szemceruzat es szempillasmirált, akkor pl ilyen szep lenne: [link]

[link]

2012. jún. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én kicsit szolidabb sminket javasolnék, mint amit az első hozzászóló. Gondolom ugyanis 14 éves vagy. Szerintem ennyi idősen még nagyon nem kellene ilyen sminkeket felkenned.

Szerintem elég lenne a szemceruza, szempillaspirál, pici pirosító, szájfény. Én a szemhéjadra egy barnás, karamelles vagy rózsaszínes vagy világos lilás szemhéjpúdert ajánlanék. A szemzugokba világosabbra kend és egy kis fehér színt is tehetsz bele, és kifelé sötétítsd. Ezt csak a szem miatt linkelem be, hogy szerintem ennél erősebbet nem kellene, de persze te tudod.

[link]

2012. jún. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2012. jún. 21. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!