Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminket és frizurát...

Milyen sminket és frizurát ajánlotok általános iskolai ballagásra?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék túl érős sminket,és nincs lehetőségem mással csináltatni,max. a nővéremmel szóval bonyolult se legyen. A frizurával is ugyan ez van. Tudtok ajánlani valamit? Nektek milyen volt anno? :)

14/L


2011. ápr. 25. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Én tavaly ballagtam. A hajam be volt göndörítve, a sminkem pedig alapozóból, pirosítóból,szemceruzából,spirálból és szájfényből állt. Nem kell sokat bíbelődni a sminkkel, úgyis sütni fog a nap, csak leolvad rólad :D
2011. ápr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a hajamat szerintem vagy simán göndöríteném egy kicsit hogy nagy loknik legyenek vagy pedig kontyba/szopfba fognám és elől hagynák ki pár tincset és azt göndöríteném.Sminkben meg valami világos rózsaszínes barackszín. :)
2011. ápr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én nem nagyon vittem túlzásba, elmentem fodrászhoz, csinált egy szép szolid kontyot :) nagyon jól nézett ki. Alapozó, spirál egy kis szájfény. 2 éve ballagtam általánosból.

[link]


kb. ilyen volt a konty :)


16/L

2011. ápr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!