Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkeljem magam...

Hogyan sminkeljem magam suliba hogy ne legyen feltünő? Barna szemem van barna hajam a szemem kicsi az arcom kerek És hogyan sminkeljem magam otthon?

Figyelt kérdés

#smiink
2012. jún. 18. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

otthon minek?

csak tönkretenné a bőröd.. :S

2012. jún. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Otthonra szerintem felesleges, gondolom tizenéves vagy, szóval fölösleges, ne strapáld a bőröd.

Suliba mehet szempillaspirál, esetleg szemceruza, ha problémás a bőröd, akkor korrektor vagy alapozó, púder, erre neked kell rájönnöd, de ne kenj sokat ezekből sem, hogy ne legyen maszk hatású az arcod.

2012. jún. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen 13 éves vagyok..

akkor otthonra nem..de ha megyek nyaralni vagy sétálni?

jól szeretnék kinézni!!

2012. jún. 18. 11:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

nyáron ne nagyon sminkeld magad mert csak elrontja a bőröd és leizzadod a melegben,inkább majd ősszel sminkelj akkor is elég alapozó ha csillog a bőröd akkor púder és szempillaspirál ennyi idősen neked ez tökéletesen megfelel szerintem

17/L

2012. jún. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jajj, ne csináld már azt hogy egy sétához is kisminkeled magad!! Remélem hogy néhány év alatt kinősz ebből, és nem maradsz plázacica.


Szerintem csak egy kis púdert használj a bőrhibákra. Alá esetleg korrektor. Meg egy labello. Neked ennyi bőven elég. Nem kell még ilyen fiatalon sminkelni.

21 L

2012. jún. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 sweetsugar ***** válasza:

Otthonra semmiképpen se sminkeld magad:)

Suliba,mehet alapozó/korrektor/púder attól függ,hogy mennyi a bőrhibát,de nyáron szerintem ezeket hagyd el,szempillaspirál nyáron ha fürdesz akkor vízálló,nincs annál csúnyább,mint amikor szétfolyt sminkel mászik ki valaki a medencéből,meg egy kis szájfény labello:)

Szerintem ennyi bőven elég,de inkább ősszel kezd a sminkelést,nyáron nagyon macerás..

2012. jún. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
okéés:)
2012. jún. 18. 21:35
 8/9 anonim válasza:
én nem értem azt hogy mi olyan nagy cucc egy kis sminkben.én a 6.osztály második félévében kezdtem el sminkelni magam.először egy kis szempillaspirál és annyi aztán jöttek a pattanások és néha raktam magamra egy kis alapozót vagy púdert.év vége felé meg már egy vékony tus csíkot is húztam a szemem fölé.nem hinném hogy ettől plázacicává válnánk és ettől nem leszünk ri*ik.én is 13 éves múltam és szerintem a barna szemedet a fekete színnel tudod kiemelni de szerintem sminknél alapvető szín a fekete mert a többi világosabb szín jelentéktelen.meg használj szempillaspirált hogy meghosszabítsd a szempilláidat.a számra nem nagyon szoktam szájfényt rakni mert nem szeretem mikor tiszta ragadós a szám csak akkor kenek rá labellót ha száraz a szám. remélem segítettem neked:) 13/l
2012. aug. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is L13vagyok szoval,6után 7ben kezdtem magam sminkelni,egykis fekete szemceruza,puder,alapozo,szempillaspirál.. de rájöttem,hogy a sok cicoma minek is kell?!Aztán elhagyytam a szemceruzát,mert rájöttem kisebbnek fog tünni miatta a szemem(igyis kicsi azért)A puderről és alapozorol ugy ahogy leszoktam csak ha pattanásos a bőröm akkor használom,de a szempillaspirál maradt csak nem olyan vastagon..Ugyis még fog változni az arcunk(mindenkinek)..Gondolom szeretnél tetszeni a fiuknak és jobban akarszz kinézni,de a szempillaspirál bőven elég,ha meg pattanásos vagy tudod a dolgod:)
2013. ápr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!