Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért "hámlik le" az orromról...

Miért "hámlik le" az orromról az alapozó?

Figyelt kérdés

Megállapodtam egy avonos alapozónál, jó az állaga, jól fed, nem folyik el. Egyetlen kis "hibája" van, ami nem csak ennél, hanem az összes többi eddig kipróbált alapozónál előjött: az orromról mintha lehámlana, pedig nem rakok se túl sokat, se túl keveset, sőt, télen púdert is használok rá. Az arcom többi részén nagyon szépen rögzíti, de olyan, mintha az orrom bőre teljesen más lenne, vagy nem tudom...


Találkozott-e valaki hasonlóval?

Próbáltam csak az orromat estére hidratálni krémmel, hátha az a baj, hogy száraz, és azért "hámlik" (amúgy nem hámlásnak tűnik, ha nincs rajta smink, nem csinál ilyet...), de ettől nagyon zsíros lett, aztán próbáltam szárítani szappannal, attól se lett jobb... Valami speciális hámlasztás, vagy valami még jobb alapozó megoldaná ezt?

Kérlek-kérlek írjatok!!



2012. jún. 19. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen problémám - az elhalt hámsejtek okozták. Bőrradír segített a helyzeten.

17/L

2012. jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sweetsugar ***** válasza:

Ahogy az előző is írta,használj bőrradírt:)

Én hetente 2szer,3szor szoktam és utána mindig hidratálom:)

2012. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!