Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az alapozó tényleg eltömíti a...

Az alapozó tényleg eltömíti a pórusokat?

Figyelt kérdés
Én azt hallottam hogy nem, mert a mai (jó minőségű) alapozók inkább táplálják a bőrt, mint tönkretennék.. Mi az igazság?:O

2012. jún. 20. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Ki kell próbálni, jó-e a bőrödnek.

Nekem kevesebb a pattanásom, mióta alapozom, szerintem védi a bőrt a kosztól, és jobban is érzem magam, ha belenézek a tükörbe.

2012. jún. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát nem ilyen 500foritosokat vegyél:D


Amúgy tényleg szerintem jót tesznek a bőrrel,legalábbis nekem segít.Móta használom nem zsírosodik annyira a bőröm és kevesebb patim is van.És persze szebb vagyok tőle:)

2012. jún. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
egyenlőre nincsenek pattanásaim, csak azért használom mert egyenletlen színű a bőröm. Csak amiatt aggódok hogy nehogy előbb utóbb az alapozó kiváltson bőrhibákat, amik eddig nincsenek. mondjuk én minden este gondosan lemosom, és nyáron pedig egyáltalán nem használom. szerintem azért úgy vannak ezek kifejlesztve, hogy ne ártsanak.
2012. jún. 20. 14:35
 4/10 A kérdező kommentje:
Maybelline Dream matte mousse-t használok, hab állagú :D 3500ft.
2012. jún. 20. 14:36
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem pont akkor nincs mitesszerem ha használok alapozót:) Legalább is sokkal kevesebb és lasabb az eltömődési folyamat :D Így kb. 1,5-2 hétig kibírja az arcom nyomkodás nélkül :D
2012. jún. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

jól hallottad.

Ezek a régi festékekre voltak igazak,de mai alapozók,púderek tele vannak ásványi anyagokkal,hidratálnak is és tud lélegezni a bőröd,tehát nem káros.

Annyi a lényeg hogy ne szolizz és napozz vele mert akkor tényleg elcsúnyúl a bőr.

Valamint este mindig mosd le. Egyszer én már megszívtam hogy részeg voltam,nem volt kedvem lemosni reggelre olyan gyulladt lett a bőröm hogy fúj..

2012. jún. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.:)
2012. jún. 20. 18:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyáron semmiképp nem tesz jót egyik krém sem ami színezett, mert "beleéghet" a bőrödbe a színanyagja ami maradandó foltokat hagy.
2012. jún. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
persze, nyáron nem szoktam!!
2012. jún. 20. 18:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha megtalálod a neked megfelelő alapozót akkor tuti hogy nem árthat. Nekem, a bőrömnek nem okozott bajt az alapozó használata (persze egy-kettőt ki kellett próbálnom mire megtaláltam a bőrömnek megfelelőt).
2012. jún. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!