Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Győrben hol tudok álpiercinget...

Aranyoskám kérdése:

Győrben hol tudok álpiercinget venni?

Figyelt kérdés
Holnap megyek Győrbe, és itt a környéken már minden nagyobb városban próbáltam, de mivel mindenképp megyek, így körülnéznék ezügyben,hátha sikerrel járok. Nem állpiercingről van szó, hanem a kivehetős fajtáról, amihez nem kell átszúrni a számat/orromat. Mielőtt valaki oltogatni kezdene, a munkám miatt sajnos nem lehet rendes piercingem, ezért csak ez maradt megoldásképp.

2012. jún. 22. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdésedre nem tudok válaszolni, mehet a piros pracli, de személy szerint az álpiercinget jobb választásnak gondolom a valósnál. Semmiképpen ne mágnesest vegyél!
2012. jún. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mágnesesről, rugósról és szimplán túlhajlítottról hallottam eddig, nekem bármelyik megfelelne, a rugós a legelterjedtebb tudtommal. Egy jó darabig ez lesz, majd ha kimegyek külföldre dolgozni meg élni meg úgy mindent, akkor csináltatok rendeset, vagy ha meg tudom beszélni az itteni főnökeimmel, és teljesen biztos vagyok benne (nem fogják engedni ez tuti :D) tetoválásom is több mitn egy év gondolkodás után lett szülői szigor meg lustaság miatt, de ugyanaz volt az elejétől a végéig a terv, szóval nem vagyok egy hűbelebalázs :)
2012. jún. 22. 16:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Baross úton vagy talán az Árkádban az Apacsban.
2012. jún. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Árkád-Apacs

Árkád-Claire's

2012. jún. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!