Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehetséges az azonnali fültágí...

Lehetséges az azonnali fültágítás (kb 3mm) piercingesnél? Vagy először mindenképp sima füllyukasztás kell, majd apránkénti tágítás?

Figyelt kérdés

2012. jún. 22. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
hát, a füllyukasztás sem egy kellemes dolog, nem tudom, hogy megy, de a helyedben biztos sima fülbevalóval kezdenék..
2012. jún. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szurass bele pieringet, akkor 1,6 mm-től indulsz. 3mm-es tű nem hiszem hogy van, talán a 2,2es a legnagyobb.
2012. jún. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehetséges azonnali tágítás is.
2012. júl. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igen lehetséges azonnali tágítás miután kilyukasztották a füledet.

két féle lehetőség van ilyenkor: szikés és kúpos tágítás.

a szikés tágítással akár 15mm is létrehozható egy alkalommal, ez a kúposra is igaz, ám igen fájdalmas, mivel a szikével felvágják a fület és úgy helyezik bele a tágítót.

a kúposnál más a helyzet: ott a kilyukasztott lyukat kezdik el kisebb, nagyobb kúppal tágítani, amik egymásba illeszthetőek. fültágító zselével bekenik és végigtolják a fülön. ez addig csinálják egyre nagyobb és nagyobb kúpokkal, míg el nem érik a kívánt méretet.

alkalmanként a szalonokban általában 5ezer ft kérnek a tágításért.

én az otthoni tágítást ajánlom, mert azt te "irányítod", te érzed mikor jött el az idő, hogy nagyobb tárgyra cserélheted a füledben lévőt.

én testápolóval helyettesítettem a tágító zselét. kisebb piercingekkel, tágítócsigákkal tágítottam a fülemet.

neten számtalan oldal foglalkozik az otthoni tágítással:


[link]


annyit még a szikés módszerhez: az nem húzódik össze. ez az egyik hátránya. előnye csak annyi, hogy gyorsabb.

2012. júl. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!