Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha 15 évesen elkezdem a...

Ha 15 évesen elkezdem a szemöldökömet kihúzni, később nem bánom meg, nem kopik nagyon?

Figyelt kérdés
Egyáltalán melyik a jobb? A por vagy a ceruza? Nem kellene sok,tényleg csak egy vonásnyi,mert sötét szemöldököm van,mert kicsit hülyén szedtem ki, de folyamatosan ricinusolajozom,hogy visszanőjön. Szóval tegyük fel,mindennap adnék neki egy vonásnyitmennyire lenne mondjuk 5 év múlva elkopott a szemöldököm? Vagy semennyire?

2012. jún. 23. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
hagyd magától megnőni, ne kenj rá semmi port vagy ceruzát. hidd el, hamar megnő az ;)
2012. jún. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De már 2hónapja kenem,és ott ahol szerettem volna,nem nő vissza:( tehát marad a korrigálás,kérdésem az,hogy mennyire káros? Vagy ha akár évekig ricinusolajozom,még ott us visszanő,ahol sérültek a hagymák?
2012. jún. 23. 10:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Ricinus olaj nem rossz ötlet próbáld meg!

Korrigálás nem káros:)nem lesz tőle bajod.

Én catrice szemöldökceruzáját használom szép természetes színekbe kapható és nagy melegbe se folyik le vagy ilyesmi és nem is kopik!Van sötét árnyalatba is!

2012. jún. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!:) zöld kéz
2012. jún. 23. 12:01
 5/6 anonim ***** válasza:

a ceruzától nem fog kopni

attól kopik ki ha kiszeded - pl. szemöldökcsipesszel

egyik ismerősömnek tök durván kikopott...

rám is egy sminkes szólt hogy akkor azonnal álljak le a szemöldökszedéssel, mert túlszedem és ha kikopik nem lesz szemöldököm... bízzam inkább kozmetikusra miután megnött

2012. jún. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jólvan,egy kicsit megnyugodtam :D köszi a választ !!
2012. jún. 23. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!