Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót tudnátok...

Milyen alapozót tudnátok ajánlani, amitől nem lesz olyan tipikus "alapozófejem" és nem lesz tőle fényes a bőröm?

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
astor skin match:)
2012. jún. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Max Factor Experience (úgy fed, mint a szintén Max Factor Lasting Performance, de annak picit maszkhatása van). Viszont pici púder kell rá, mert ilyen nagy melegben bizony kifényesedik (ősztől tavaszig nem kellett fölé púder, pedig zsíros a bőröm).

Oriflame Very Me alapozója is jó, nem fénylik át, természetes a fedése, viszont csak közepesen fed.

2012. jún. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Avon Ideal Shade. Szerintem nagyon jó.
2012. jún. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kb. egy hónapja használom a Bourjois Healthy Mix Serum alapozót és nekem nagyon bevált! Előtte Vichy Normaderm Teint alapozót használtam, ami szintén nem rossz, de a Bourjois-nak jobb a fedése szerintem! Eleinte fenntartásaim voltak ezzel az alapozóval szemben, de nekem nagyon megtetszett és csak ajánlani tudom!
2012. jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én személy szerint mindenképpen vagy Max Factor-t vagy Astor alapozót ajánlanék . Igaz hogy nem olcsóak de meg lehet bennük bízni .
2012. júl. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindenképp szétnézek és valamelyik biztosan nyer:)
2012. júl. 15. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!