Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színnel kezdjem el?

Milyen színnel kezdjem el?

Figyelt kérdés
Fekete a hajam és barnát akarok.Nem szeretném hidrogénnel világosítani mert egy olyan leszek mint a papagáj-minden színű lesz a hajam kettő pedig roncsolja a hajam.úgy döntöttem h melíroztatom.de bajba vagyok mert nem tudom h a feketébe milyen melírt lehet tenni.csak vöröset?
2009. júl. 7. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én hajam sötétbarna,már-már fekete és lilát tetettem bele.És ez nagyon jól megy a világos bőrömhöz;)
2009. júl. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly volt benne szőke melír,de általában vöröset szoktak.
2009. júl. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a feketébe lila???az meg hogy fogta be a feketét?az a lila az csak színező volt vagy festék?
2009. júl. 7. 11:24
 4/7 A kérdező kommentje:
és a szőke melír is befogta elsőre?
2009. júl. 7. 11:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Uuuu a lila az nagyon jol nez ki!


Ha engedi a stilusod, akkor szerintem siman gondolkozhatsz elvontabb szinekben, turkiszkek, valami kellemes tengerzold, lila vagy rozsaszin.

Nem tudom milyen szinu rugaid vannak, de erdemes azzal harmonizalot tenni.

Mostanaban elegge bejottek ezek az elen szinek. Egyre tobb nonek van rozsaszin haja! Multkor lattam hat kb 50 eves not, rozsaszin hajjal gyonyoru kek szemmel es a szemszinet kihangsulyozo sminkkel. Szerencsere nem ugy oltozott mint egy tini, de nagyon fiatalosan, elegansan osszevalogatta a ruhait, kiegeszitoit es kifejezetten jolallt neki!


Szoval ha nekem fekete lenne a hajam tuti valami latvanyos szint bevallalnek :)

Ha harmonizal a ruhad szinevel es a kiegeszitoid szinevel akkor fonyeremeny!


Koszonom, hogy elmondhattam a velemenyem ;)

2009. júl. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elsöre nem fogta be a szöke ,ki kelett szőkitenem szökitöporral és nekem egy tincsre elmet egy adag szőkítopor,de nem lett semmi baja a hajamnak
2009. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az 1. válaszoló vagyok.

Úgy fogta be, hogy előtte kiszőkiteték a tincseket.

Amugy festék volt,nem színező.

2009. júl. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!