Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok ajánlani jól fedő,...

Tudnátok ajánlani jól fedő, tartós hab állagú alapozót?

Figyelt kérdés

Lehetőleg ne legyen túl drága!

Előre is köszi a segítséget! :)


2012. jún. 26. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Maybelline habállagú alapozóját használom-Maybelline Dream Matte Mousse- évek óta. Nagyon szeretem, egész nap fenn van, jól fed, jó viselni. Néha próbáltam már mást keresni, nem azért mert bármi gond lenne vele, csak kíváncsiságból, és mindig visszatértem ehhez. Az árát sajnos nem tudom pontosan, de ha beírod Google-ba, biztos kihozza :).
2012. jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én Essence-et használok. Szeretném kipróbálni a Maybelline-t is, csak kicsit árban húzósabb. Nekem bevált az Essence, nagyon jól fed (kivéve ott, ahol esetleg hámlik a bőr), de természetes hatású, nekem viszonylag tartós is. Ilyenkor 600 fokban minden leolvad rólam, ezt is beleértve, de amúgy jó. Nem drága, 1100 Ft. Szerintem mindenképp érdemes kipróbálni.

Itt olvashatsz több véleményt mindegyikről:

[link]

[link]

Érdekes, hogy egyformára értékelték őket, de a Maybelline árban sokkal húzósabb. o.O

2012. jún. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Még jöhet! :)


Nekem is Essence van most, eléggé meg vagyok vele elégedve, viszont nekem elég hamar lekopik. De mondjuk még így is nagyon megéri. :)

2012. jún. 26. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!