Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akiknek több lyuk van a...

Akiknek több lyuk van a fülébe! Nektek mennyi idő alatt gyógyult be? Már több, mint két hónap eltelt és még mindig fáj. Normális?

Figyelt kérdés

Április közepén lett a bal fülem lyukasztva ( még kettő a fölé ami a fülcimpámban volt) Viszont a legfölső még mindig nagyon érzékeny. Nem zavaró, csak furcsállom, hogy még nem gyógyult meg teljesen. Van valami ötlet, hogy mitől lehet?

Egyszer a 4. aztán 6. hétnél cseréltem fülbevalót bennük, ezüst van benne. Tudok aludni is rajta, csak ha hozzáérek akkor egy kicsit fáj és picit duzzadt. Mennyi idő alatt kéne elmúljon? Nem szeretném kivenni, két pici kő van bennük és nagyon tetszenek:)


2012. jún. 26. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
De, cseréld ki benne a fülbevalót orvosi fémre, nekem 2 hónap alatt már bőven begyógyult. Majd jöhet minden más ha már 100%os a lyukad.
2012. jún. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 3 hónap után cseréltem, és a legfelső lyuknál nagyon fájt a csere, és láttam, hogy egy fura kemény dudor van a fülem mögött. Nekem ezeket a lyukakat lőtték, de elmentem egy piercingeshez, aki mondta hogy porcot ért a lövés, ezért gyógyul lassan. Már 5 hónapos de még mindig érzékeny, váladékozik. Mondjuk nekem el is tört a porc.


Idő kell hozzá, és megfelelő ékszer.

2012. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!