Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan legyek szép és stilusos?

Hogyan legyek szép és stilusos?

Figyelt kérdés
Az van, hogy senki sem vesz észre. Megigrtem magamnak, hogy várjátok csak meg, mert egyszer majd velem akar járni minden fiú. Hogyan kezdjem el az átváltozást? S ruhaötletek? Mik jönnek be a fiúknak? Szeretném, ha lenne önbizalmam és engem is észrevenne valaki és nem néznének le.Valahogy nehezn megbékéltem magammal alakommal mindenemmel, de ez nem elég, hogy van egy kis önbizalmam szeretném, ha mindenki látná, hogy kitünök a tömegből. S végre rám is felfigyelnének nem csak a barátnőimre.. Ne haagudjatok a helyesirásért.

2012. jún. 29. 14:49
 1/5 anonim válasza:

először is iktasd be az életedbe a rendszeres testmozgás( ez lehet futás, vagy torna pl.: Rubint Rékára), aztán öltözködj nőiesen( vegyél szoknyát, csinos blúzokat, a cipődnek legyen sarka, ne mindig csak farmert hordj) és a legfontosabb, hogy fogadd el magadat. Te igenis olyan vagy amiylen, egyedi vagy és megismételhetetlen. Ezek után már lesz elég önbizalmad ahhoz, hogy mások is észre vegyenek.

Mennyi idős vagy?

21/L

2012. jún. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is, tisztáznod kell magadban, hogy melyik az a stílus, ami neked tetszik, melyikben tudod magadat elképzelni :) Hiába van az, hogy egy fiúnak tetszik a magassarkú+latexnadrág, ha te nem érzed magad jól benne, úgy önbizalmad sem lesz.

Döntsd el, hogy melyik stílussal akarsz azonosulni, és utána könnyebb lesz a ruhaválasztás is.

2012. jún. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor változz meg, ha ezt nem csak mások miatt teszed. Ha magadnak nem tetszik az amit jelenleg látsz a tüköreben akkor tegyél valamit. Nyáron eljárhatsz úszni, vagy futni, de azt csak akkor mikor még hűvösebb az idő. Emeld ki az adottságaidat. Ruhák terén fontos, hogy ne próbáld magad beskatulyázni egy stílusba, maximum csak kiindulásnak, egy alapnak tekintsd, nem kell vakon elfogadnod mindent amit tartalmaz. Csak olyan dolgokat nézegess ami tetszik, és utána döntsd el, hogy jól áll-e. Lehet, hogy túl naiv vagyok, de a fiúknak az jön be aki rendben van magával, tisztában van az adottságaival, és a hibáival, amiken vagy változtat vagy nem. De, ha egy pasi meg akar változtatni, akkor nem is szeret igazán. Viszont manapság rengeteg pasinak bejön ez a latexnacis dolog, meg a hasonlók, de tényleg azt szeretnéd, hogy a fiú a külsőd miatt szeressen csak?
2012. júl. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, sikerült elérni a célod?
2020. máj. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!