Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Duci vagyok, de szeretnék...

Duci vagyok, de szeretnék divatosan illetve lányosan felöltözni rocker stílusban, hogy tegyem?

Figyelt kérdés
A mindenem a rock, és szeretném kimutatni, de nem akarok igénytelennek tűnni, mert adok a külsőmre, de sajnos kicsit ducibb vagyok így a feszülős cuccokat nem szeretem, adnátok ötletet, hogy hogyan öltözhetnék fel? :D Vagy csinálhatnék magamnak vmiből valami újat? Kérlek segítsetek!

2012. ápr. 4. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Szia!


Szerintem ha felveszel egy farmert és egy bővebb fekete pólót az majdnem minden alkalomra jó. Ha hosszanti csíkos ruhákat viselsz, az slankít is egy kicsit. Én is hasonlóan öltözködöm. Szerintem nem kell feltűnősködni, de ha ki akarod fejezni a stílusod, akkor bizonyos kiegészítőkkel is meg tudod oldani. Hány éves vagy?

2012. ápr. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17 vagyok, nem vagyok olyan duci azért csak utálom ha feszül, nem szeretnék mindig egy sima fekete ruhában lenni, amint írtam kissé csajosabban szeretném meg stílusosabban. Nem vagyok az a nagy heavy metal headbangelő csaj, inkább az olyna rockot szeretem mint a sum41, blink182, muse, paramore, vagy a from dawn to fall...ők sem olyanok még is rock :D
2012. ápr. 5. 09:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, azért nem rock, mindegy, ne vesszünk ezen össze.


Egy csinos fekete póló, farmer, fekete magassarkú, esetleg bőrkabát / én turiban vettem egy vadi újat, térdig ér 7000 forint volt/.

Amiben jól érzed magad.

2012. ápr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 k.lau13 ***** válasza:
0%

Rocker stílusban és divatosan nem tudsz egyszerre felöltözni, mert ez a mai "divat"... Abból az életbe nem csinálsz rockot :DD


Na de amúgy viccen kívül, én is rocker vagyok, hasonlóan vagyok ezzel, mint te. Egyszerűen oldom meg, szerzek pólófestéket és olyan 200Ft-os vacak pólókat, és marha egyszerűen meg lehet csinálni nagyon jóra. Olyan, amilyen ruhát akarsz, szóval "kimutathatod", hogy rocker vagy :) Egy farmert felveszel hozzá, jól néz ki :D Mondjuk én ezzel szeretek elszórakozgatni, tervezem már, hogy festek Jimi Hendrix-pólót meg mindent, de van akinek ehez nincs türelme, akkor nem tudom. De mindennel csinálok valamit, szakadt farmert pl. összetűztem biztosítótűvel, és mondjuk utcára még nem mentem ki benne, de nem néz ki olyan hülyén XD na jó, ezt csak viccnek szántam, akkor tuti megkapnám a csöves-jelzőt. De ezeket a pólókat így kitaláltam, látják az emberek, hogy rocker vagyok, és nem hívnak "csövesnek", amit a rockerek gyakran meg szoktak kapni.



Lehet hülyeség, de egyszerűen össze lehet hozni szerintem.


Na jó, ha idiótaságot mondtam, akkor bocsi xD

2012. ápr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 k.lau13 ***** válasza:
70%
Bár igazából én is úgy gondolom, hogy nem attól rocker valaki, hogy hogy néz ki, de azért normálisan felöltözni nem árt... :D
2012. ápr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Tudom már nem most írtad ki a kérdést, de hátha tudok neked segíteni. Én is rocker vagyok, de sportos és csajos cuccokat is hordok. Nem vagyok azért kimondottan duci, de van rajtam felesleg. Számomra a nyáron jön mindig a kritikus időszak, télen könnyebben meg tudom oldani a stílushoz való öltözködést.

Szerintem egy farmerdzsekivel vagy bőrdzsekivel bármikor feldobhatod a ruhád,gombold ki, és mivel az lenge, egy kicsit feszülősebb pólóval is jól mutatna rajtad szerintem. Valamint ajánlanám még a hosszú, vagy térdig érő A vonalú szoknyákat, ami jótékonyan takarja a felesleget (idén kínaiba vettem, 2-3000ért, imádom), valami rövidebb pólóval nyugodtan felveheted. Szerintem nézz körül turikban is, gyakran lehet kifogni jó minőségű és olcsó cuccokat.

Biztos rajtad is van valami, ami előnyös, próbáld meg azt kihangsúlyozni! Pl. ha szép a dekoltázsod, akkor ne takargasd fiús, lógós pólókkal, hanem válassz valami mutatósabb, hosszabb fazonú, nem túl feszülős pólót, ami azért követi a tested vonalát, és nem úgy áll rajtad, mintha egy zsákba bújtál volna. :D

Sokat számítanak a kiegészítők is, nemcsak szegecses övre, meg láncra gondolok, vannak kimondottan nőies, rocker csajoknak való ékszerek is.:)

Remélem tudtam segíteni! sok sikert

2012. jún. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!