Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Microcell körömerősítő lakk...

Pila Lavela kérdése:

Microcell körömerősítő lakk Müllerben kapható duopackjának felesben való vétele nem érdekel valakit?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni, de kettőre nincs szükségem és arra gondoltam itt megkérdezem van-e még olyan, aki ezt a terméket keresi és szeretne hozzájutni (duopackból eredően) olcsóbb áron.
2012. jún. 30. 02:36
 1/3 anonim ***** válasza:
mennyibe kerül a teljes ár?:)
2012. jún. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te hasznaltad mar?

Tenyleg hatasos?


Sajnos nekem ha szep hosszura megno a kormom mindig beszakad... :(

A sima koromerositokkel erek el qnnyit h kozepes nagysagnal ne torjon le.

De tok jo lenne ha megmaradna szep hosszura mert ha olyankor kilakkozom olyan mintha mukormom lenne pedig nem is :)

2012. jún. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából a tesóm barátnője használta, ő javasolta nekem ezt a lakkot. Neki nagyon megerősödtek a körmei, olyan lett mint a beton! :) Emiatt akartam én is venni de amikor rászántam magam, sikerült egy rossz lakkot megvennem... már olyan értelemben, hogy nem azt amit két naponta kell lemosni és újra kenni hanem egy olyat amit fel kensz és ott maradhat két hétig is.
2012. nov. 26. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!