Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik körömerősítő lakk vagy...

Melyik körömerősítő lakk vagy ecsetelő hatásos?

Figyelt kérdés
Soha nem töredeztek a körmeim, azonban 2 hete a jobb kezem szinte összes körme beszakadt, hosszában, keresztben, minden irányban. Helyi kezelésnek mit ajánlanátok? (Valószínűleg belsőleg nem stimmel valami, egyéb okokból is gondolom, pénteken vérvételre is megyek.)
2011. szept. 21. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Rossmannba van "Isana Hand & Nagel" (kéz és köröm) aloe verás krém, de szerintem hatásos. Kezemet kenem vele, így a körmeimre is kerül belőle. Szépek lesznek tőle a körmök, meg egyáltalán a bőr is az aloe verától és a keratintól. Ha jól emlékszem, 300Ft alatt van a 100ml-es.
2011. szept. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a Rossmannban kapható Lovely-t használom már 3 éve. Anyukámnak is nagyon sokat segített. Neki a mosogatás és egyéb dolgok miatt nagyon vékony és hamar töredező körme volt. Mikor kipróbálta, akkor ő is meglepődött, hogy mennyire megerősödött tőle a körme csupán 1 hét alatt.


Ezt az üvegcsét keresd, csak KRÉM-színűben!: [link]


Az van ráírva, hogy simító hatású körömtápláló búzaprotein kivonattal. Simítja és kiegészíti a sérült köröm felületét. Javítja kondícióját. Sima felületet és rugalmasságot biztosít a körömnek.


Tényleg nagyon jó és csak 380Ft.

2011. szept. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 AĐA ***** válasza:
Tényleg jó,amit az utolsó mondott :) én zöldet használtam,és segített a körmömön :)
2011. szept. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!