Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Manikűröshöz milyen hosszúságú...

Manikűröshöz milyen hosszúságú körömmel menjek, és mennyiért csinálja meg?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék műkörmöt, sem túl hosszú körmöket, csak hogy a sajátomat szép formásra levágja plusz franciásan befesse.
2008. máj. 2. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A hosszúságot te döntöd el,lehet rövid,de lehet hosszú is.Az,hogy mennyiért csinálják az műkörmöstől függ.De szerintem nem érdemes a szép körömre franciás lakkott,mert nem tart sokáig mint ahogy te szeretnéd.A francia lakk csak műkörmön szép,mert ott több alapanyagot festenek rá.De ha mosogatsz és takarítasz a festett körmöddel akkor 1napig sem fogja bírni.Ezzel én is így jártam és 1200forintot hagytam a semmiért.Gondold át,hogy megéri-e
2008. máj. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Figyelj oda arra is, hogy friss lakkot használjon.

Nekem az egyik ismerősömnél öreg lakkot használt. Lyukasan száradt (kis, fél mm-es lyukak voltak rajta). Ahogy megmondtam neki, már mosta is le. A kellemetlent a haszontalannal...

2008. máj. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!