Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményed a szemöldöködb...

Mi a véleményed a szemöldöködborotválásról?

Figyelt kérdés
Illetve ha borotválod miért teszed? Sok külföldi videón láttam csajoknak h leborotválják és aztán utánfestik! Én nem tenném a sajátommal,de így videón tetszik....élőben nem feltűnő?
2009. júl. 9. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kozmetikus vagyok, és van ilyen vendégem, aki videóból leste el az ötletet. Kétszer-háromszor leborotválta, utána nőtt egy szép dzsungel, ami annyira megerősödött, hogy hónapokig, minden szedésnél vérzett. Kb. 8 hónap alatt hoztuk rendbe.
2009. júl. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
na ez meg a másik,hogy a szőr megerősödik...
2009. júl. 9. 20:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem boorrrzasztoan gusztustalan!!!Egy szemoldok legyen természetes, ne tul vastag, ne tul vékony, és ha nagyon ritka, vagy vilàgos, akkor ceruzàval igazitani, de leborotvàlni, és ràfesteni....Undorito!
2009. júl. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Van egy barátom, aki kiszedi vékonyra... kegyetlenül néz ki a srác.

A nőkről ne is beszéljünk, amikor leborotválják és csak festenek maguknak egyet. Értelme nincs és ronda is.

Kb. 2 embert láttam a 10.000ből, akinek jól állt.

Élőben is ugyanolyan, ijesztő és természetellenes. Nem szép...

Aztán képzeld el némelyiket, amikor reggel felkel és akkor nincs szemöldöke... semmilyen... hát, mit is mondjak...

2009. júl. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is ilyesmit képzeltem el...este ott a psija,ő meg leszedi a sminkel együtt a szemöldökét is...vajona a pasi h reagál?
2009. júl. 10. 14:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát én megszólalni sem tudtam. Ennyi volt a reakcióm :)

Már délután gondoltam, hogy este ez lesz :DD de nem készültem fel eléggé. Kicsit sokkolt. Azt hittem valamennyi szemöldöke azért van, nem gondoltam hogy semennyi sincs!

Nem volt valami vonzó... Őszintén vártam mikor veszi le a szempilláját vagy az orrát vagy a parókáját nem tudom :D elég érdekes volt. Nem tudom más pasik ezt hogy viselik pl. napi szinten...

2009. júl. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
uh...hát ez szép saját tapasztalat....:D
2009. júl. 11. 17:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez undorító! Meg a borotválástól csak erősödik. Inkább egy órát kínlódj vele, hogy vékony legyen, mint hogy 1 percet,aztán meg megbánd!
2009. júl. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!