Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » MELYIK A JOBB? Szerintetek...

MELYIK A JOBB? Szerintetek mit érdemesebb venni, gyűrűket vagy esetleg fülbevalókat? A fülbevaló ha csak egy kicsi pont akkor nem lehet észrevenni ha összekötve van a hajad. Ezért ezt akarom kérdezni ezt tőletek, na szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha fülbevalót veszel akkor a nagyobb látványosabb darabok jobbak, de a picik is aranyosak lehetnek. A kicsi fülbevalók előnye, hogy egy csomó boltba egy tucatot kapsz szinte elenyésző árért, így érdemes venni egy adagnyit. A gyűrűk amúgy látványosabbak és jobban kombinálhatóbbak, de én 1000 forint felett sajnálok péntz kiadni bizsura.A Claire's, a Takko, a New Yorker, a C&A kínálatában azonban rengetegszer vannak leárazva 280-600 forint körüli összegekre a gyűrűk.
2012. júl. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm és igen én is ott szoktam venni.
2012. szept. 23. 20:23
 3/3 A kérdező kommentje:
általában.. *
2012. szept. 23. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!