Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék fület lyukasztani...

Szeretnék fület lyukasztani de félek. Mit csináljak hogy ne parázzak?

Figyelt kérdés
2. ról lenne szó. Az elsőt pár éve csinálták, tehát tudom hogy milyen érzés. és azt is tudom hogy először fáj egy darabig de kibírható. Mit tegyek hogy ne izguljak?

2012. jún. 29. 11:34
 1/10 A kérdező kommentje:
nem én szeretném kilyukasztani a saját fülemet, hanem egy piercingesnél akarom csináltatni
2012. jún. 29. 11:36
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg hogy próbálj másra gondolni vagy ilyesmi.

Nekem tavaly lett kilyukasztva és egy kicsit fájt,de másnapra teljesen elmúlt.Szóval nyugi nem lesz nagyon rossz.

2012. jún. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi :) csak minimálisan fáj, teljesen kíbirható.
2012. jún. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és elnézést de elfelejtettem hogy gyorsan túl leszel rajta :)
2012. jún. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fáj. Nekem fülbevalóval lyukasztották ki 11 évesen és azután még mentem hogy lyukasszanak. Porcogosba azt hallottam, hogy fáj, de olyanom még nincs. Most is akarok még lyukasztani egyet és én egyáltalán nem félek. Nekem nem volt semmi bajom töle. Nekem van 3 a bal fülembe, és kettő a jobba. És szeretnék még egywet lyukasztani szerintem nins okod félni. :D
2012. jún. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem 5x lyukasztották,4-et porcba és egyáltalán nem izgultam.gondolj arra,h igen is kell neked, és elviseled érte a fájdalmat,csak lazán,mély levegő,nyugodtan!:)aki tetkót csináltat,annak még keményebb..:D
2012. jún. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nyugi, nem fog fájni! Előtte befújják lidocain spray-val, ami érzéstelenít, és olyan helyett válassz, ahol nem lyukasztják, hanem lövik! A lövés 1 mp, én semmit nem éreztem :)
2012. jún. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

én tegnap csináltattam a 2.at :D

semmi para nem volt, elmentem 2 haverral és jót röhögtünk közben :DD azt javaslom, hogy ismerőssel/haverral menj csináltatni, és akkor másra gondolsz, nem a "fájdalomra"(mert lássuk be, azért nem fáj.. :D)

2012. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ez a haveros dolog bejöhet... :D

köszönöm az eddigi válaszokat. :)

2012. jún. 30. 08:46
 10/10 anonim válasza:
52%
10éves koromban szurtuk át spanomal a fullemet első érdekes de nem fáj :) egyébként fullbevaloval lyukasztotuk:))
2012. júl. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!