Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zselés kontra porcelán műköröm...

Zselés kontra porcelán műköröm? Melyik és miért? Érvek és ellenérvek.

Figyelt kérdés
Nekem egyszer volt eddig műkörmöm, porcelán volt, de csak kb másfél- két hónapig. Ugyenis mindig leakart esni, jött fel a körmömről. Töltetni egyszer voltam, akkor megigazította őket, de utána is ugyanaz volt! Abban az időszakban nem csináltam semmi különöset, munka nem volt, mosogatógép mosogatott... nem kertészkedtem mert tél volt... Lehet hogy én voltam rossz műkörmösnél, de most tartok a porcelán körmöktől, húzok a zselésfelé. Csak nem igazán értek hozzá, ezért kérem a véleményeteket.
2009. júl. 10. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Még szebb is a zselés
2009. júl. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam inkább a porcelán vált be, lehet h. neked rossz körmös csinálta.
2009. júl. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
rossz a körmös.. zselés nem tartoss. porcelán az ajoo.
2009. júl. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
10.35-ös! Neked volt mindkettő? Mi volt a gond zseléssel, neked miért jobb a porcelán?
2009. júl. 10. 13:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdeklődtem egy jó(tényleg jó)körmösnél a zselés műkörömről de ő azt mondta hogy a porcelán sokkal jobb-tapasztalatból mondja!
2009. júl. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!