Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek melyik lenne az...

Szerintetek melyik lenne az olcsóbb típusú műköröm csak saját részre, ha mindent megvennék hozzá, ami alapból szükséges? Zselés, vagy levegőn száradó porcelán?

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 00:06
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
árban kb egyforma. de egyszerűbb, ha körmöshöz mész, mert szívni fogsz vele, mint nagyon sokan, és kidobott pénz lesz.
2012. júl. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, de már soxor voltam körmösnél, de magam szeretném csinálni. Csak gondoltam a zselés drágább az UV-lámpa miatt és véleményt szerettem volna.
2012. júl. 5. 00:15
 3/43 anonim ***** válasza:
Porcelánt akkor vegyél ha már gyorsan tudod csinálni és magabiztosan. Egy uv lámpa nem akkora tétel, nem kell a legdrágábbat venni. Szerintem zselével könnyebb dolgoznia egy dilettánsnak, és kezdőként jobban tudsz vele variálni. Plussz amíg be nem teszed a lámpába addig tudsz korrigálni reszelő nélkül. Én is így kezdtem:D
2012. júl. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 Moira-88 ***** válasza:
Én sokáig jártam megcsináltatni a körmeimet, de egy idő után szerettem volna magamnak készíteni és tetszett is ahogyan csinálják, így rendeltem Ebay-ről egy teljes készletet. Olyan 25 E ft volt, ha jól emlékszem, és a lámpa nagyon profi, de a hozzá adott zselék nem voltam olyan jó minőségűek, így azt később vettem a christal nails-nél. Ezek nem olcsók, de apránként szereztem be, először csak a natúr francia körömhöz való anyagokat, később színes zseléket és díszeket is. Mostanra már barátnőimnek is én csinálom őket, persze vettem mellé tananyagot is, hogy alapvető dolgokat abból tanuljak. Porcelánnal még nem dolgoztam, nem tudom, hogy mennyivel lenne drágább, de én ajánlom a zselét, mert nem volt nehéz megtanulni a kezelését. Majd kipróbálom a porcelánt is:)
2012. júl. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
A crystal nails szerintem nem valami hű de jó. Nekem a brill bird zselék sokkal jobban bejöttek. Hasonló árfekvés. Csak a CN-nél még rácsesznek +10%-ot vagy mennyit ha nem vagy szakmabeli. Hivatalosan is. Olcsó zseléket amúgy nem éri meg venni.
2012. júl. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Nagyon szuperek a válaszok!

Olvastam a crystal nails-ről, viszont van véleményetek a 2M-ről? Néztem, egész tűrhető árak vannak, bár nem tudom, hogy mekkora konkurenciája a CN-nek? Szerintetek?

2012. júl. 5. 14:43
 7/43 anonim ***** válasza:
A cn egy középkategóriás márka, túlárazva. A marketingje az kifogástalan, de a termékei sima közepesek.
2012. júl. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, azon kívül van valami 5letetek, hogy tudom megállapítani, hogy mekkora tipre lenne szükségem, ha mondjuk hirtelen nem az építésnek esnék neki? :D vagy csak a bolt és próba alapján. gondolom előfordulhat, hogy 2 méret kell a 10 körmömre? esetleg elég a lereszelés?

jó sokat kérdek, de olyan jó fejek vagytok!!!!!

2012. júl. 5. 16:52
 9/43 anonim ***** válasza:
Nem akarok beleszólni, csak kérdés: mi is a baj azzal, hogy elmenj körmöshöz?? (tehát olyan szakemberhez, aki nem neten kérdezgeti, hogy kell körmözni, hanem kitanulta a szakmát)
2012. júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Letti, az a helyzet, hogy carul állok anyagilag, nem tehetem meg, hogy 3 hetente műkörmöshöz járjak és jó lenne egy kis apróhoz is jutni, ha már magamon begyakoroltam. Valamint érdekel. :) Úgy vélem, hogy itt ki lehet kérni mások véleményét, amit meg is teszek, bízván a segítő válaszokban.
2012. júl. 5. 21:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!