Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A porcelán műköröm építéshez...

A porcelán műköröm építéshez szükséges eszközöket feltudná nekem sorolni valaki?

Figyelt kérdés
Ha lehet, az összeset! :)
2009. dec. 30. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Reszelő a köröm bolyhosításához

Primer

Sablon

Fehér porcelán por

Átlátszó porcelán por

Ecset természetes szőrből pl mókusszőr

Reszelő a porcelán formázásához

Buffer

Olaj

Polírozó tömb

2009. dec. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de azt elfelejtettem leírni, hogy mire valók ezek a kellékek?(Mert fogalmam sincs) Ennyire vagyok még kíváncsi, aki leírná külön megköszönném:)
2009. dec. 30. 19:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Műkörmös vagyok. A www.crystalnails.hu oldalon találsz bal oldalon egy olyat, hogy step by step, ott képekben leírják, hogyan kell, ha nem megy, kérdezz és írok.

2009. dec. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Ha bemész a Crystal Nailsbe kérj egy katalógust, de szerintem talán az oldalukról is letudod tölteni és abban levan írva lépésről lépésre az hogy hogyan kell készíteni a körmöt.


Kihagytam a felsorolásból a Liquidet :)

2009. dec. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszii:)):):) Egyébként az előző kommentemben kicsit hülyén fogalmaztam meg, azt hittem ezért le fognak egy páran "hurrogni", úgyhogy ezért is külön köszönöm, hogy nem így volt:)
2009. dec. 30. 19:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Vannak itt olyan emberek is de most velünk szerencsére nem őket fogtad ki, de jöhetnek még az otthon ne csináld a körmöd emberek :) és tényleg, otthon szeretnél magadnak csinálni? csak kiváncsiságból kérdezem :)
2009. dec. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, próbálkoznék vele, de csak hobbi szinten. Egyébként azok az emberek, akik ellene vannak, inkább ne is írjanak, mert (tudom, hogy más nagyon sok pénzt fektet bele, pl. tanfolyam, stb.), de én csak magamnak, családtagoknak szeretnék porcelán műkörmöt építeni:)
2009. dec. 30. 22:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsen abba semmi rossz, én nem ellenzem, ok nem vagyok profi de akik már évek óta dolgoznak ebben, nem tudom miért "irigylik" más elől hogy csinálhassák ha úgy gondolják. Én pl 3 hónap alatt csináltam meg a tanfolyamot, aztán semmivel se vagyok előbbre mint az, aki otthon elkezd gyakorolgatni. Jó van papírom, de ez majd csak pár év múlva fog "visszajönni" :) na ez nagyon lelkisre sikerült nem volt szándékomban de remélem érthető volt :) ja amúgy a Crystal nailsnél lehet kapni pici kezdő csomagot porcelánból, 2500 Ft esetleg nézd meg azt lőször, ha megvagy vele elégedve akkor vegyél nagyobb mennyiségben, ebben 3 porcelán por van + liquid, náluk az ecset drága de mondjuk minőségi az tény, a CND-nél lehet venni olcsóbban de jó minőségű ecsetet remélem segít valamit :) polírozót rossmannban is tudsz venni az ott olcsó. majd még gondolkodom :))
2009. dec. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%

Szia!


A műkörmös vagyok, már írtam neked.

Azért nagyon vigyázz az otthon gyártással, mert ha alul belevegősödik, azonnal vedd le, mert el is gombásodhat. Bolyhozásra is szükség van, amit ha túlzásba viszel, sértheted a körmödet, ami nem jön egy könnyen helyre.


Én a helyedben inkább zselével próbálkoznék, nem porcelánnal, mert azt könnyebb eltávolítani.


Másrészt, nem értem, miért nem a saját körmödet növeszted meg, és festegeted, díszítgeted azt? Sokkal szebb egy igazi köröm, és a díszítést könnyen megtanulhatod, anélkül hogy kárt tennél a körmödben.

2009. dec. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!