Nyelv piercing?

Figyelt kérdés

Mennyire fáj az átszúrása ? Mire kell utána ügyelni ?

Örülnék ha így magatoktól írnátok a dolgokat , tapasztalatból. :)


2012. júl. 5. 21:50
 1/7 anonim válasza:
Én nem javaslom barátnőmnek volt és utálta...:/ Egy idő után lehet változik a stilusod vagy az is lehet h mikor berakják már nem fog tetszeni bármi megtörténhet gondold át azért,nem lebeszélni akarlak csak ellene érvelek:)
2012. júl. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Havonta ki kell szedned és tisztítanod kell maga a pc-t és a lyukat is, mert gondold el a sok kaja és italmaradék lerakódik, gombásodik.
2012. júl. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt, alig éreztem, rendesen hatott a lidocain spray. Amikor kellet volna nem zudtam kinyújtani a nyelvem, annyira nem éreztem semmit. Esküszöm a köldököm szúrása rosszabb volt :D Amikor elmúlt az érzéstelenítő hatása, akkor se nagyon fájt, inkább egy izomláz mértékű fájdalom volt, pár napig. Enni is tudtam, de azért nem árt óvasnak lenni közben. Majdnem tíz éve benne van és semmi problémám nincs vele. Ha nem lenne már az lenne furcsa, hiányozna nagyon. Pedig ha belegondolsz, egy tök értelmetlen dolog, nem is nagyon látszik. De tetszik és ez a lényeg :)
2012. júl. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem rohadtul hiányozna ha már nem lenne,egyszer kipróbáltam kivetették velem és mondjak ki egy fura szót,és pösze voltam :D

Amúgy nekem nagyon fájt,mert lenyeltem az érzéstelenítőt,utána meg még rosszabb volt azt hiszem 2 hétig szenvedtem,de utólag megérte,nagyon szeretem!

2012. júl. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor most a piercing befolyásolja a beszédet is ? :)
2012. júl. 5. 22:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokáig én is akartam, de igazából nem éri meg mert tönkre vágja a fogaidat egy idő után. Van akit zavar a beszédben, van akit nem. Hát nem tudom... igazából tényleg nincs értelme mert nem is látszik.
2012. júl. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mikor szúrták aztán be volt dagadva pösze voltam:) De hamar elmúlt.
2012. júl. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!