Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szemem alatt álandóan sötét...

A szemem alatt álandóan sötét karikák vannak. Olyan mintha bemostak volna egyet. Hogy lehet ezt eltűntetni? Mert az alapozó jó megoldás, egy napra. Nekem kicsit hosszab távú megoldás kellene.

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ilyen, ez genetika.. ha meggebedsz se fogod tudni eltüntetni, ez van
2009. júl. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Sorstárs! :) Tegnap tettem fel majdnem ugyanezt a kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..


Azért kiváncsi vagyok, jön-e még hasznos válasz.

2009. júl. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyermekeim,megjött a hősötök.

A szem alatti sötét karikákat nem csak az álmatlanság okozhatja.Ha éber óráinkban túl sokat lógunk a neten(!)vagy a tévé képernyőjét bámuljuk és ha öröklött hajlamunk van a szem alatti karikák kialakulására,íme néhány ötlet:

Csavarjunk tüllkendőbe egy kevés,nyers reszelet burgonyát vagy egy zselet kivit.Tegyük a pakolást 15 percre a bőrre.Itassuk fel a nedvességet.

Kenjünk a bőrre K-vitaminos(fitonaidon)krémet(plasztikai sebészek is haszbnálják véraláfutás ellen)vagy peptid- és kinetin tartalmú terméket.

u

2009. júl. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy az a baj, h keveset iszol!! Vagy beteg a veséd..

Tudom hülyén hangzik, de...

Nekem is iszonyatosan undorító szinte már fekete karikák vannak a szemeim alatt.. Kicsi gyerek korom óta.. Anyám mindig pattogott, h mert nem iszok eleget.. Na 1x nagyon elegem lett belőle.. És megittam napi 2,5 L vizet.. És lássanak csodát 1 hét után elkezdtek halványulni a karikáim.. Szinte máár alig látszottak.. De nem tudtam folytatni, h ennyit iszok.. Vissza jöttek a karikák.. Utána elmentem ultrahangra és kiderült ciszta van a vesémbe.. Nem túl nagy de növekszik.. Szerintem emiatt is karikás a szemem!

Pár jó tanács: Ne stresszel, igyál nagyon nagyon sokat, aludj eleget és csináld meg a pakolásokat amiket elöttem leírtak!! Biztos siker! :)

2009. júl. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

egy-egy szelet uborkát tegyetek be kb 5 percre a fagyasztóba,majd tedd a szemedre olyan 15-20 precre,nekem bevált!!

Vagy sminklemosot(pecc)tegyétek bele tejbe picit csavard ki h ne nagyon csöpögjön és tedd a szemedre szintén 15-20percre!

jaj és e mellett aludj többet!:)

2009. júl. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Nagy igaazságot mondott az előttem szóló,ugyanis vesebeteg vagyok én is és igencsak fekete táskák vannak a szemem alatt.Szóval azt tudom csak hozzáfűzni,hogy a jó smink csodákra képes....

én a jeges borogatást tudom még ajánlani-nagyon jó,felfrissíti az egész arcot és a fáradt szemet is.

2009. júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!