Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudom, ciki a kérdés, de...

Tudom, ciki a kérdés, de lécci próbáljatok normális válaszokat írni, ha van ötletetek. A hasamon ( a köldököm környékén) eléggés sötét szőr nő. Hogyan tudnám eltüntetni?

Figyelt kérdés

Borotválni nem szeretném, mert akkor csak még erősebb lesz, próbáltam már szőkíteni, de az sem tartós:( Mit javasoltok? Esetleg valami jó házipraktika amivel "kiszőkíthetném" őket?


L/17


2010. okt. 3. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a helyzet.

Én csipesszel kiszedtem szépen.Azt hiszem 5ször kellett összesen és ma már csak kis pihe van ott...

Kicsit fáj de ki lehet bírni.

18/L

2010. okt. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szőkítőpor. dobozán minden rajta van dmben meg tudod venni. gondolom rossmannban is...

alákensz vmi sűrű testápolót v vazelint és felkened a szőkítőt-kb tejföl állagúra kell keverni.... kb 10-15 perc.

2010. okt. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Télen ki látja? Ha meg strandra mész, vagy olyan ruhát veszel fel előtte este kiszeded csipesszel.
2010. okt. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is szemöldökcsipesz, mondjuk én epiláláskor simán végigmegyek a hasamon is, a pici szőrök nem fájnak, így legalább kijön az összes.
2010. okt. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ki lehet birni az epiláló gép okozta gyötrelmeket. Az még gyengiti is. Idővel később nő vissza, és kevesebb lesz.
2010. okt. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!