Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan maradhat tartós a...

Hogyan maradhat tartós a szemceruza?

Figyelt kérdés

sziasztok:)

kék szemem van és nagyon jól áll ha kiemelem, de a szempilla spirál nagyon nem áll jól! ráadásul utálom, hogy össze van tapadva meg minden, ezért szemcerkával szoktam kicsit "cicásra" húzni, de sokszor van hogy napközben kicsit lefolyik és észre sem veszem..:/ hogyan maradhatna tartós? köszi:) ( + tust nem tudom használni)

köszi! 17L


2012. júl. 9. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A szemhéjfestéket kell használni: http://www.youtube.com/watch?v=ZTRWhnjeFUY&feature=results_m.. ebben a videóban minden benne van és 3:00nál kezdődik a neked szóló rész. Remélem segítettem.:)
2012. júl. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sweetsugar ***** válasza:
A szemcerka alá tegyél szemhéjfesték alapozót a legjobb az lenne ha tussal csinálnád,az sokkal tartósabb(legalábbis nekem).Ha még nem tudsz tussal jól dolgozni akkor először rajzold meg szemcerkával és fesd át:)
2012. júl. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat mennek a zöld kezek ^^
2012. júl. 9. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!