Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gáz, ha tini lány létemre...

Gáz, ha tini lány létemre soha nem szoktam sminkelni? (még alapozó se, szememet sem húzom ki, tényleg semmit)

Figyelt kérdés

2012. jún. 25. 12:55
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
nem, sot jobb is, mert nem terheled a borodet es kesobb is rugalmas lesz. (ha nem iszol es nem dohanyzol)
2012. jún. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Én sem szoktam, legfeljebb suli bálon, de akkor is csak azért, mert Anya erősködött.
2012. jún. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 éves vagyok és én se szoktam, eddig nem szólt le érte senki, meg semmi megkülönböztetést nem ért, buliba se szoktam igazán, egyzser kétszer volt, hogy bnőméknél készülődtünk és kisminkeltek, de nem is éreztem magam olyan jól magam benne, mert mindig attól féltem, hogy elkenődik
2012. jún. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, ha tökélete bőröm lenne én se használnék alapozót.
2012. jún. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.
2012. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
83%
Sőt, inkább az a jó! A legszebb a természetes szépség! Minek tennéd tönkre a bőröd.
2012. jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz! (És ezt én mondom, aki mindig 8 kiló vakolattal jár a fején. :D)

Vannak lányok akik sokkal szebbek smink nélkül. Van egy ismerősöm akit amikor először megláttam strandon, nagyon meglepődtem, mert eszméletlen jól nézett ki smink nélkül, még jobban mint sminkkel! Szóval nem mindenkinek kell. Én az vagyok akinek kell, imádok is sminkelni. Engem volt, hogy megszóltak, hogy miért alapozózom a bőrömet, meg hogy hagyjam szabadon, sosem lesz jó, stb. Hiába magyarázom ilyenkor, hogy a régi pattanások helyei miatt kell... :D

Ha téged egyszer, valaha megszólnak azért, hogy nincs rajtad alapozó, légyszíves küld el őket a p*csába a nevemben! Köszi! :D

2012. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nem gáz! Sőt ha kíméled a bőrödet hidd el később hálás leszel érte! Ha majd 30 évesen is 22-23-nak néznek az tök jó érzés :) Én csak akkor sminkelek amikor megyek valahova, ha csak dolgozok + itthon vagyok soha..
2012. jún. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Hát nem tökéletes a bőröm... Csak egyszerűen nem tudok sminkelni, meg nincs is nagyon rá pénzem. Egyébként én így jól érzem magam, de néha a pattanások zavarnak :/
2012. jún. 25. 15:20
 10/33 anonim válasza:
100%
Nem.Sőt. Pont az a bajom, hogy a mai lányok borzalmasan sok sminket raknak magukra. Nekem a természetesség tetszik, nagyon kevés smink esetleg, de nem attól lesz egy nő szép, hogy 10 kg smink van rajtuk.
2012. jún. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!