Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szoláriumba járok, de utána...

Szoláriumba járok, de utána viszket a bőröm és a hasamon kicsit piros is! Léci valaki adna tanácsot, h miért is van ez?

Figyelt kérdés
Nem tudom mitől lehet!Túl érzékeny a bőröm?De eddig még sosem vettem észre h az lenne csak most mikor elkeztem járni!
2009. júl. 11. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Legközelebb rövidebb időre menj, kicsit megégtél, sok ez a bőrödnek.
2009. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És akkor is ha elsőnek 6perc utána 8 és utána 10 több nem volt és fokozatosan kezdtem el!akkoris ez a gond h sok ugye?Am.Köszike a Választ!!!
2009. júl. 11. 20:48
 3/10 anonim ***** válasza:
3*3 perccel kell kezdeni, a 6 az tuuuul sok kezdesnek! Nekem a borom abszolut nem birja a szolit, olyan mintha tukkel szurkalnanak meg nem is nagyon barnulok. Amugy meg nagyon karos. inkabb napozz reggel meg este.
2009. júl. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ühümm, nekem is volt ilyenem. a tisztítószeről és a nem túl jó minőségű szolitól is kijöhet. Mióta a Black Care szoliba járok, nincs ilyen problémám :)


Az előzőkhöz annyit fűznék, hogy ez kevesebb szolizástól is kijön. Mindenképpen válts egy másikra.

2009. júl. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De jo minőségűűű a szoli!:)Ezt tudom:DAm.köszönöm a válaszokat!!!!ja és még valami h ez mikor fog elmulni ez a viszkető érzés??Krémezzem sokat magam?Szoli után jöhet mindjárt a krém ugye?És a fürdés???
2009. júl. 11. 23:10
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt hallottam h 2órával utána nem használatos a fürdés!De krémezhetem magam mindjárt utána???Tanácsok???Léci!Köszike előre is!!!:))
2009. júl. 11. 23:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan krémezheted, főleg napozás utáni bőrnyugtató krémmel. Az meg hülyeség, hogy nem szabad utána fürdeni.
2009. júl. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne izguljál, nincs semmi baj.A szoli kicsit kiszáritotta a böröd.Miután hazamész mindig kendd be és akkor szebb lesz és egy idö után nem jön ki.És miótán szoliztál 3-4 órig ne fürüdj.Aki probálta az tudja.És ne hallgass azokra akik csak ijesztgetnek, nimcs semmi baj.Remélem segítettem.
2009. júl. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen segitettél és nagyon szépen köszönöm!!!:)
2009. júl. 13. 17:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs vele, amikor én mentem az első két alkalommal volt ez, aztán fokozatosan halványult a pirosság a hasamon. Ilyen kis pöttyszerűek voltak, először én is megijedtem (nem tudtam kitől tanácsot kérni, szüleim enm tudták hogy elmentem) szóval vártam, hátha begyógyul, és végül semmi baj nem lett:)
2009. júl. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!