Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van olyan rúzs, ami tényleg...

Van olyan rúzs, ami tényleg tart és nem kopik le?

Figyelt kérdés

Nehezen viselem a rúzst, csókolózom a párommal, lenyalom, üvegből iszom lejön stbstb. Van olyan, ami esetleg még árban is elfogadható és azért tart? Mondjuk egy éjszaka alatt kb kétszer kell javítani rajta és nem egy csók után! Vagy van erre vmi tipp?

23L



2012. júl. 11. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen vannak. én még egy olyan Lorealt használok ami már megszünt nemrég, de van több márkából. Menj el egy DM-be és probálgasd a kezedre. várj pár percet ha megszáradt és nem tudod ledörzsölni akkor az jó lesz. Ezek a tartós rúzsok rászáradnak a szájra. Amit én használok az csak zsirra oldódik szoval ivástól, csóktól, nyáltól nem.

Ezek a rúzsok azért nem 600 Ft-ok szóval valami rendes márkásabbat nézz. Amit én használtam az 4000 Ft volt.

2012. júl. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! 4000ft-ot azért nem szeretnék kiadni érte, mert tényleg csak egy egy alkalomra kéne...annyit meg nem nekem nem ér:) esetleg valami olcsóbb, vagy vmi megoldás érdekelne nagyon!
2012. júl. 11. 12:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a miss sporty elég tartós. bár csak 2 sötétebb szín van tőle, lehet az árnyalat mélysége miatt ilyen tartós, nem tudom. egy próbát megér :) 900 ft volt.
2012. júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja egy alkalomért tényleg nem ér annyit:) Na meg pár óráért sem. Amit én használok tényleg egész nap kitart.
2012. júl. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én az Astor ajakfilceket ajánlom, 2600 forint azt hiszem.
2012. júl. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! esetleg praktikákat tudtok, ami tartósabbá teszi a rúzst? olyat, ami bevált:)
2012. júl. 11. 13:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Ajakfilcek valóban tartósabbak. Van Catricenek, Max FActornak, Astornak és a NYCnek is, ami most így eszembe jutott.

Vagy a kiárusított kacatok közt, ha találsz Essence Vampire's Love ajakszínezőt, ilyen tbubsost, na az is tartós. Bár lehet már nem fogsz találni, én 299ért vettem 1 hónapja. Két színben kapható.

[link]

Ezen kívül a Miss Sporty nekem is jónak tűnt, nekem is egy sötétebb szín van meg, a 240es.

Valamint a Manhattant dicsérik ilyen téren, hogy tartósabb, de nekem csak egy rúzsom van tőlük és mivel eltört nem sűrűn használom...:S

2012. júl. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!