Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ma különösen szép akarok...

Ma különösen szép akarok lenni a barátomnak. Tippek?

Figyelt kérdés

az érdekelne , hogy a szememet hogy fessem ki most? szoktam sminkelni ezekkel nincs baj.

és , hogy milyen színű rucit vegyek fel?

szoknya stb..


2012. júl. 11. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
rakd rendbe magad, manikur, pedikur, koromfestes , a sarkadat is dorzsold meg, esetleg borotvalas/gyantaza/epilalas , valami csinosat, melyebb dekoltazsu is lehet, ha szereti a magassarkukat akkor azt vegyel fel, szemed esetleg szempilaspiral, szemfestek , de tul sokat mert olyan lesz mindha egy vakolattal talalkozna, legyel jo kedvu ... stb
2012. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
marmint ne tul sokat** bocsi :)))
2012. júl. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én is pont ezekre gondoltam:D
2012. júl. 11. 20:02
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát mint srác, azt tudom mondani, hogy a körömfestékek nagyon "bejövősek" nekünk.

A smink meg minél kevesebb, de a hiánya se baj.

Nekem bejönnek a szoknyák valami olyan harisnyával, mint a középső:

[link]

2012. júl. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miert jon be a kilakkozott korom a fiuknak?:) Tehat mi qz, amiert az olyan vonzo szamukra...vagy szamodra?:)
2012. júl. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nek a kerdesre irok. .De sztem mar nem lenne aktualis.:/
2012. júl. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem baj, írhattok nyugodtan.
2012. júl. 12. 11:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem ami nagyon tetszik az a két véglet.

Vagy egy egyszerű spirál és egy élénk rúzs (Miss Sporty - Mascarade pl) de mivel a fiúk nem igen szeretik szerintem ezeket a rúzsokat..pláne, hogy élénk..:D:D

Így szerintem ami mindenkinek jól áll az egy jól dúsító szempillaspirál, picit lehet túlzásba esni, de nem úgy, hogy csomós legyen az eredmény, akkor vízvonalra felülre szemceruza, esetleg még tus Valami kis barackos pirosító...és egy nude rúzs. ami lehet bőrszínű, szájszínű, kicsit rózsaszínes bőrszínű, vagy barnás.

Pl: Catrice - Be natural, Avon Color Trend - Pink Sunrise, Rimmel - Airy Fairy, Essence - In the Nude, Alverde - Kathrin.

Szerintem ez valami gyönyörű tud lenni!:))

Ruhát azt meg nem tudok sajnos most így..mert alkattól meg időjárástól is függ..na meg stílustól.

de az utóbbi sminket el tudom képzelni vmi farmerszoknyával/nadrággal meg saruval meg esetleg vmi kis ujjatlan. (plusz estére kardigán ha szükséges)

meg sokat öltöztet a kiegészítő is...vmi nyaklánc, gyűrű, óra, fülbevaló..:)

hajat esetleg befonni, ilyen hajpántfonás, vagy oldalra halszálka fonás...esetleg befonni estére és kibontani másnap...:)

akkor egy ruhához illő körömlakk lábadon, kezeden...ez mind sokat jelent.

Na meg persze egy hozzád illő parfüm!*-*

2012. júl. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja bocs, az "nem bejövős" akart lenni. :D
2012. júl. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!