Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok nekem vmi szép szőkés...

Tudtok nekem vmi szép szőkés barna hajszínt mutatni? Nem akarok megszabadulni a szőke színtől, de sajnos eléggé törik a hajam, ezért arra gondoltam, hogy kicsit sötétebb árnyalat kéne!

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
De ha az alap hajszíned pl sötétebb, akkor mindenképpen ki kell szőkíttetned a világosbarnához is.. nem?
2012. ápr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szija ez a hajfesték nagyon szép színt ad a fejednek:)) és tartós is és nekem nagyon puha lett tőle a hajam. Mutatok árnyalatot amire te gondolsz:

[link]


ez egy nagyon szép opálszőke, ez meg a legsötétebb szőke:

[link]

élőben a dobozán világosabb kicsit


ez meg egy kicsit középszőkés:

[link]


Ha tetszenek, én bátran ajánlom:))

De amúgy nem ettől törik a hajad.. Hajfestéskor a végeire ha csak 5 percre viszed fel a festéket,nem fogja megtörni. Ezt betartod?

2012. ápr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

alapból a hajszínem világos szőkésbarna, csak aztán elkezdtem festeni a hajam és már nem is tudom pontosan milyen

hajfestésnél nem igazán tartom be ezt a szabályt, hogy csak 5 percig legyen rajta, viszont nagyon ritkán festem, kb. 3-4 havonta

meg igazából azért is akarok sötétebb színt mert ez nagyon megviseli a hajam, de nagyon szépek amiket küldtél :)az első és az utolsó nagyon tetszik, vmi hasonlóra gondoltam én is :)

2012. ápr. 15. 12:18
 4/7 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen color naturals termékei is jók igaz,énis azt használtam évekig. De mióta kipróbáltam ezt az új color sensationt,amit belinkeltem,nem váltok másra mert nagyon életteli színt ad tényleg:)
2012. ápr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én most festettem be a garnier colos sensation ragyogó világosszőkével és jóval sötétebb lett a hajam mint a képen. Szóval inkább egy árnyalattal világosabb színnel fesd szerintem.
2012. ápr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én szőke voltam, ilyen hamvas szőke...de nem bírta a hajam így sötétebbre festettem, méghozzá középszőkére. és simán befogja a hajtövem, pedig sötétebb.:)

bár én most barnára festem legközelebb, mert rájöttem,h sokkal jobban áll.

Am kérdés,h mi neked a szőke még...ami annak tűnik vagy amit fodrásznyelven annak mondanak...mert a köv. festésem már barnás, de még sötétszőkének mondják :D

[link] am ez szerintem szép.:)

nekem is 7.3as van csak fodrászkellékes.:))

vagy egy kicsivel világosabb..

[link] ez a 8.3 de ha nem szereted az arany beütést akkor olyat keress, ami nem 3al végződik:)

ha anatúr színek jobban tetszenek akkor pl a 7.0 vagy a 8.0 ami jó lehet.

vagy ez a 9.3 [link]


most milyen árnyalatú a hajad?

2012. júl. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!