Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Olcsó szempillaspirál?

Olcsó szempillaspirál?

Figyelt kérdés
Olcsó szempillaspirált keresek, ami a boltokban kapható szerintem max 2000ft ig, nem netről rendelném.Gumis keféje legyen, és egy kicsit vizálló? de ez másodlagos szempont. Ha vannak tapasztalatok hallgatom :)

2012. júl. 12. 23:23
 1/8 anonim válasza:
[link] Nekem ilyenem van :D Dm-be , rossmanban is lehet kapni ... Vízálló , könnyálló xd Nagyon megbízható ! :) Én nagyon szeretem :D
2012. júl. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, amugy képről nem igazán tudom kivenni ennek is szilikonkeféje van? Mert a régi egyszerű kefékben csalódtam:(
2012. júl. 12. 23:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű kefés.
2012. júl. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
miss sporty, fekete, nagyon szeretem:D
2012. júl. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A Lovely Curling Pump Up nagyon jó. 650 Ft, Rossmannban lehet kapni. Eddig mindig fenntartásaim voltak az ilyen olcsó márkákkal, mert úgy voltam vele, hogy tuti rossz minőségű. A krémmánián néztem ezt a spirált, ennek hatására megvettem, és pozitívan csalódtam elég nagyot. :)

[link]

Itt sok véleményt olvashatsz róla.

Mellette Max Factor False Lash Effectet használok, de többet biztos nem fogok 4500 Ft-os spirálokat venni, mert ennek szinte ugyanaz a hatása.

A keféje nem annyira gumis, inkább műanyag, de hajlékony.

[link]

A hagyományos keféjű spirálok nekem sem annyira jönnek be, ezek jobban szétválasztják a pillákat.

2012. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Meglesem a boltban :)
2012. júl. 13. 13:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Lovely Pump up!:) vagy az Essencenek az a narancssárgás csomagolású.:) nem jut eszembe a neve, vmi maxi...izébizé:D

de az I love extreme is jó, de az nem szilikonos.

meg sokan dicsérik az avon supeshockot.

2012. júl. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Avon terméket most nem tudok beszerezni sajna, tegnap a dmben vettem Maybelline colossal volume expresst 2500 környékén, háát...annyi hogy tényleg vizálló. egy próba,de legközelebb a lovely pump up lesz, már csak a szilikon kefe miatt is.
2012. júl. 14. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!