Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a DM-ben...

Mi a véleményetek a DM-ben kapható S-he körömlakkokról?

Figyelt kérdés

Tartós? Könnyen és szépen fel lehet kenni?


Előre is köszönöm a válaszokat.


2012. júl. 15. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
én szeretem, szerintem tartós valamennyire és jó sokféle színben lehet kapni
2012. júl. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
olyan jó színeik vannak az új kiadásban de az állaguk szinte gumiszerű, egyben lehúzható a körömről és szerintem minden héten emelik az árát mert már röhejesen drága ahhoz képest hogy mit tud..
2012. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
rettenetesen elszállt az ára. ennyiért egy márkásabbat is megkapok. nagyon sokallom, viszont csak ebből a márkából van csillámos lila.
2012. júl. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig lepattognak 1-2 nap után. Viszont nagy szép színekben lehet kapni :)
2012. júl. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem eddig volt 4-5, de mindegyik lassan száradt és viszonylag hamar kopott. Elég drága is. Maradok az Essence-nél, nekem az teljesen bevált.
2012. júl. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A 3-as válaszolónak üzenem hogy az Essence-nek is van lila csillámja jóval olcsóbban és nagyobb kiszerelésben:) A S-he körömlakkoknak az ára nagyon elszállt az utóbbi időkben de néhány színét imádom, de amióta az ára ennyi azóta ennyiért már tényleg lehet venni a jobb márkákból
2012. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon drága lett ahhoz képest hogy milyen hamar lepattog és nagyon nagyon lassan szárad.:s És ilyen árból lehet kapni 1 márkásabbat is. Én maradok a Lovely és az Astornal.:|
2012. júl. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy rétegben belakkoztam fehér She körömlakkal a kezemet. Egy óra alatt nem száradt meg rendesen, ragadt és foltos lett, csúnya színe volt, pedig akkor vettem. Fölösleges pénzkidobás volt, azóta a szekrényben van használatlanul. Ennyi pénzért tényleg jobbat is adhatnának! Legalábbis én nem voltam vele megelégedvbe.
2012. júl. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.


Én egyébként az Essence-re esküszöm, csak azokból most nem lehet jó színeket kapni. A városomban csak zöldek meg szürkék vannak most a Rossmannban. Ezért gondoltam, hogy kipróbálok egy másik márkát.

2012. júl. 17. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!