Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen BB krémet ajánlanátok...

Milyen BB krémet ajánlanátok alapozó helyett?

Figyelt kérdés
Jó fedésű, nem fényesedő, világos árnyalatú krémet keresek, lehetőleg olyat, amit Budapesten is be lehet szerezni, nem kell rendelni. A Garniert már próbáltam, sajnos nem vált be, nagyon fényesedett, púderrel pedig túl "vaskos" hatású.

2012. júl. 20. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
A Garniernek próbáltad az olajmentes változatát is? Nekem a sima van, nem rossz, de mindenhol azt olvastam, hogy az olajmentes változat sokkal jobb fedésileg is, meg könnyebb is viselni.
2012. júl. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még nem hallottam róla, de mindenképpen megnézem, köszi! :)
2012. júl. 21. 11:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Essence Pure Skin szinezett hidrataloja. Mattit..nekem puderrel egesz nap birja...de lehet nelkule is birna..en megszokasbol rakok ra pudert.

Nekem is van garnieres...de ez 100* jobb.

2012. júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!