Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondolc a piercingről és...

Mit gondolc a piercingről és a tetoválásról?

Figyelt kérdés

annál bővebb választ várok hogy: igen,nem.

ha igen, akkor mi motivált hogy megcsináld?

ha nem, akkor mi mondta azt hogy ne?


az én véleményem a piercingről csak annyi hogy az verekszel akkor nagyon fog fájni. ezért nem csináltatok.

de a tetkón erősen gondolkozom, csak ha már vlmit csinál az ember csinálja rendesen és ha csináltatnék akkor jó nagyot a hátamra. és emiatt ózkodom tőle.


2009. júl. 15. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a tetoválással valahogy nem értek egyet, mert félek, hogy mégse fog tetszeni, és aztán azt nem lehet simán csak lemosni! A piercing valahogy jobban áll a "szívemhez", mert azt bármikor kiveheted, és ugan úgy összeforr a lyuk, mint a fülbevalónál. És nemhiszem, hogy a bunyóban nagy szerepe lenne a piercingnek, persze, ha nem a szemöldöködben van, és oda behúznak egyet! De felesleges bunyózni!:)
2009. júl. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

hát inkább piercing :) azt lehet cserélni, ki is veheted és vissza is rakhatod,h a meg nem kell, úgy hagyod és majd beforr és nyoma se lesz.

ezzel ellenben a tetkót nem lehet csakúgy eltűntetni. az egy életre szól.

2009. júl. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

épp azért jó a tetkó.

a papoknak is kéne, hiszen ők isten "mellet" állnak.

csak mégse tennék meg érte.


sőt ha összeházasodnak az emberek akkor mind2re rakatnék 1 jónagy tetkó, hogy ne felejtsék hogy mit megnem tettek a párjukért, aki erre nem hajlandó annak a szándékai is csak gyenge hazugságok...

2009. júl. 15. 11:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem van a köldökömben egy piercing, és azért csináltattam, mert nagyon tetszik és 18 évesen csináltattam meg azért is, mert akkor már nem tudták megtiltani a szüleim és örültem neki, hogy megtehetem :) és ha egyszer már nem fog tetszeni, vagy csak úgy gondolom, hogy öreg vagyok hozzá, akkor kiveszem és beforr a lyuk, olyan, mintha sose lett volna, de most élvezem, hogy van, szép, csajos dolog :)

tetoválások közül sok tetszik, de magamnak nem csináltatnék, mert az ízlésem elég gyorsan változik és nem hiszem, hogy van olyan dolog, amit életem végéig büszkén viselnék

2009. júl. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind a kettő tetszik, van két piercingem , és tetoválást is szeretnék majd, de azt később =)
2009. júl. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

nekem a piercing és a tetoválás is bejön...

de igaza van az előttem szólóknak hogy a piercinget cserélgetheted és ha megunod kiveszed, a tetoválás viszont örökre szól...

pont ezért gondolom azt hogy az az ember aki tetkót csináltat tisztában van magával és az életével, tudja mit akar és nem fogja megbánni amit magáravarrat, ha nem meggondolatlan tiniként csináltatja meg...


nekem piercingem van, a nyelvemben és tetoválást is szeretnék de nem tudom eldönteni hogy hova....túlságosan szeszélyes vagyok egy tetkóhoz mert mindig változok és változtatok magamon, pont ezért én lehet hogy megbánnám....


aki erős személyiség sztem az csinátat tetkót, aki piercinget az meg "játékosabb"...

én valahogy ezt érzem és így látom ezeket, de persze ott vannak a kivételek akik 14 éves korban csináltatnak valamit mert ettől menők lesznek...

2009. júl. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3 pc-m van (2ajakba,1orrba). és szeretnék tetoválást. hegtetoválást. az első pc-met piercinges csinálta, ajakba, és 15 voltam. a másodikat pár hónappal késöbb egy osztálytársam a wc-ben (ez is ajak). az orromba meg olyan 2hónapja van benne, egy srác szúrta. nemigazán ismerem, de ügyes. =)

16L.

2009. júl. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem is tudom... én valahogy mindig is jobban tartottam a piercingtől, mint a tetoválástól... meg nekem a tetoválás egyfajta önkifejezés, míg a piercing csak valami időszakos hóbort féle valami...

szerintem, ha valaki olyan tetkót csináltat, amit jól átgondolt, jelent a számára valamit, és a tetováló művész szépen igényesen megcsinálja, azzal semmi gond nincs. sőőőt, az nagyon is tetszik. :)

2009. aug. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!