Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy kezdő sminkre kérnék...

Egy kezdő sminkre kérnék tippeket! Milyen videókat ajánlotok? Eddig sok videót láttam erról a csatornáról:[kommentbe leírom], de mást is szívesen megnéznék. Negatív kommenteket/válaszokat nem kérek!

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, eddig ritkán sminkelgettem magam de csak finoman (korrektorral, piroítóval, szemceruzával vékonyan, szempillaspirállal és ritkán szemkontúrceruzával). Az osztályból sokan sminkelik magukat, nem olyan akarok lenni, (de mondom, h nem olyan nagy csoda, ha egy 13-14 éves lány finoman szeretné ugyanezt). Nem minden napos simneklésről lenne szó. Csütörtökön lesz a névnapom és fogok ré kapni egy saját pirosítót, egy szemhéjpúdert, egy szemcerkát és egy szemtust. Ezekkel milyen egyszerű, nem 'ribancos' mégis mutatós sminket tudtok? Esetleg videót? Alapozót, púdert és szemhéjalapozót NEM FOGOK HASZNÁLNI, mert tudom, h nem egészséges. Köszönöm, h végigolvastátok és remélem értelmes válaszokat kapok.
2012. júl. 24. 17:17
 1/2 A kérdező kommentje:
2012. júl. 24. 17:18
 2/2 anonim válasza:
Nézd meg ezt a blogot, hátha megtetszik: [link] Rengeteg sminkvideó van fent, alkalmi és hétköznapi sminkek egyaránt. A bloggerina részletesen magyarázza, hogy mit, hogyan kell.
2012. júl. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!