Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell műkörmöt feltölteni?

Hogyan kell műkörmöt feltölteni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
otthon magadnak?
2012. júl. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pontosan.
2012. júl. 25. 18:19
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

leginkább sehogy.



ha nem tudod hogy kell akkor az biztos hogy nagyon csúnya lesz meg ugye kell hozzá zselé, uv, többfélre reszelő stb stb... tudom hogy kicsit drága de szerintem megéri műkörmössel csináltatni.



ha nagyon nem állsz jól, akkor próbáld meg a www.nails.hu n a fórumoknál a modell kerestetik topikot, és ott vannak kezdő körmösök nem is kevesen akik anyagárban megcsinálják neked. nem lesz olyan szép mintha egy profi csinálta volna, de hidd el szebb lesz mintha te barkácsolnál otthon :)

2012. júl. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha már így kérdezed, és otthon akarod, akkor sehogy.
2012. júl. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ahha kössz :D egyik sem válasz a kérdésemre de mostmár tárgytalan :D
2012. júl. 25. 20:53
 6/7 anonim ***** válasza:
minek válaszoljunk?? nekem több mint 2 éve műkörmöm van, de mégsem tudnám otthon feltölteni magamnak, pedig én még látom is hogy dolgozik a körmösöm
2012. júl. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mondom már tárgytalan :D
2012. júl. 26. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!