Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék műkörmöt, viszont,...

Szeretnék műkörmöt, viszont, félek, hogy nem fogok tudni benne semmit se csinálni, hogy nagyon visszahajlik majd és fájni fog. Mennyire volt nektek rossz/furcsa az első műkörmötök? (Zselést szeretnék)

Figyelt kérdés

2012. jún. 26. 00:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkorát akarsz :D
2012. jún. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem nagyon, zenélek, és nem hinném, hogy megkönnyítené a dolgomat :)
2012. jún. 26. 00:17
 3/17 A kérdező kommentje:
Ennél nem nagyobbat :) Azt se tudom, hogy lekerekített, vagy franciás legyen :)
2012. jún. 26. 00:18
 4/17 A kérdező kommentje:
2012. jún. 26. 00:19
 5/17 anonim ***** válasza:

Hát ha gitározol is akkor mondjuk nem jó ötlet.:D

Egyébként nem értem ha ekkorát akarsz akkor miért nem a saját körmödet növeszted meg? Mert ez nem olyan nagy hogy ne nőne meg. A műköröm meg nem éppen szép, mindenképp látszik hogy mű, és nem is jó érzés. Nekem egyszer volt, de azt is megbántam egy fél nap alatt.

2012. jún. 26. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

Ha elsőre rövidet csináltatsz, meg fogod szokni. Az emberek 99%-a megszokja. AKi nem, az általában azért, mert rosszul volt neki felrakva.

Visszahajlani akkor szokott, ha piszkosul beakad valahova, egyébként egy kemény anyag, nem hajlik semerre.

Az anyag, hogy porci, vagy zselé, mindegy. Az másodlagos, hogy te mit szeretnél, a körmös tudja, hogy mi jobb neked. Már, ha normálisat fogsz ki, és dolgozik is mindkét anyaggal. Érzet szempontjából tök mindegy az anyag.

2012. jún. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mert nagyon vékony a körmöm. alighogy megnő, már törik, hajlik, meg minden egyéb.. Ráadásul rágom is. Barátnőm is úgy szokott le, hogy rakatott műkörmöt.
2012. jún. 26. 10:37
 8/17 anonim ***** válasza:
nekem érdekes volt, egy csöppet sem esett nehezemre olyasmi amit normál ujjakkal is megtudok csinálni. furcsa volt az biztos, de egyáltalán nem nehéz használni.:)
2012. jún. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem 2-szer volt. Egyik alkalommal sem tudtam megszokni, abszolút érezni, hoyg nem saját. Ráadásul egy vagyon volt és a 3. napon levegősödött az egész. Leszedegettem, a saját körmömet rendesen tönkre vágta. Ha feltetetsz, 3 hetente vagyonokat költesz rá, hogy ismét kinézzen valahogy.
2012. jún. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ott ahol én lakok hál istennek nem vagyon :) Nekem csak olyan volt eddig, hogy sima átlátszó zselét rakott rá, hogy ne rágjam a körmöm, tehát csak a körmömre, így nem volt hosszabb, engem az nem zavart, És garanciát vállalt rá ha bármi gond van vele, ingyen kijavítja.
2012. jún. 27. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!