Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gyűjtsek még a drágább púderre...

Gyűjtsek még a drágább púderre, vagy vegyem meg az olcsóbbat most? Melyik lehet a jobb? 15/L

Figyelt kérdés

Szóval venni szeretnék egy ecsetet tushoz, meg egy púdert. erre pályázom: [link]

vagy erre: [link]

de ez jönne ki a pénzemből: [link]


2012. júl. 25. 18:35
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagyis az első az álmom, arról azt írják jól mattít, a másik kettőt meg tudnám venni, de annyira nem jól mattolnak.
2012. júl. 25. 18:38
 2/10 A kérdező kommentje:
A másodikhoz meg kéne egy ecset, tehát ugyanott vagyok árban, mint az elsőnél.:/
2012. júl. 25. 18:42
 3/10 anonim válasza:
Szerintem várj egy kicsit, és vedd meg a drágábbat.
2012. júl. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én már használtam Creme Puff-ot, de szerintem semmivel sem mattít tovább, mint a NYC-s púderem, ami kemény 800 Ft. Szóval szerintem vedd meg az olcsóbbat.
2012. júl. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, mert mindenképp kellene ecset a púderhez, hogy ne legyen poros, maszkos hatása. a manhattan egyébként nagyon jó
2012. júl. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]

Azt hiszem ezt veszem, mert majdnem ugyan olyan jó a csillaga mint az elsőnek, és sokan írják, hogy jól mattít. Erről vélemények? Ha ecsettel viszem fel szebb lesz? Ecsettel még nincs tapasztalatom.:/ És köszi a tanácsoakt, akkor az elsőről lemondok szerintem.

2012. júl. 25. 19:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha ecsettel viszed fel természetesebb lesz. En is ajanlom az nyc smooth skint, rengeteg van benne es nagyon jol mattit :) ami az ecsetet illetti : gondolom nem akarsz ezreket kolteni ra, ezert az essence puder ecsetet ajanlom, nagyon jo puha es arahoz kepest (kb. 800) fantasztikus :)
2012. júl. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenki dicséri a Max Factor-t, én is vágyom rá (bár az összetevői elôég csúnyák :S ), de gynlőre csak Miss Sporty -ra telik. De spórolok. :)
2012. júl. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

*elég

*egyenlőre

2012. júl. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem megvan Max Factor, de nem szeretem. Nagyon illatos és ha véletlen a szemembe kerül nagyon csíp. Kis fedése van, de nekem sajnos a szín sem tökéletes, mert a legvilágosabb is sötét. NYC porpúderem van még, azt jobban szeretem. Az Essence kőpúder is jobb volt.
2012. júl. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!