Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Inkabb dragabb es jobb minoseg...

Inkabb dragabb es jobb minosegu gyerekjatekot erdemes venni vagy tobb olcsobbat es gyengebb minosegut ugyanannyi penzert?

Figyelt kérdés
olyan hamar megunnak egy jatekot, oket meg nem erdekli az ara.
2009. dec. 30. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi az a játék. Én nem vennék több ezerért olyan játékot, amit fölöslegesnek tartok, pl. FP "tanuló" játékai. Persze, ha megveszel egy jobb minőségű játékot, biztos lehetsz benne, hogy nem fog összetörni, megsérteni a babát. Tehát a játék fajtájától függ. Rengetef olyan háztartásban is megtalálható dolog van,. amivek szívesebben játszanak a gyerekek, mint bármilyen méregdrága bolti csodajátékkal :)))
2009. dec. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim először mindig a játék dobozával játszottak! Minél nagyobb, annál jobb! :)
2009. dec. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én inkább veszek drágább, de jobb minőségűt (mondjuk nem 20 000-esekre gondolok),mint sok olcsó vackot.Sajnos úgyis kapnak a gyerekek ilyesmit ismerősöktől, családtagoktól és az én fiamnál kész katasztrófa van, mikor az elméletileg felhúzhatós kisautó felhúzója második húzásra kiszakad, vagy a markoló kanala az első mozdulattól letörik. Hát akkor szegény képes napokig keseregni rajta, hogy mi lett az ő szép játékával. Úgyhogy én ilyeneket meg se vennék, mert max egy hét és kuka, mert annyira széthullik.
2009. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az a tapasztalatom,hogy drága játékokat nem érdemes venni,mert nagyon hamar megunják,vagy egyáltalán nem is érdekli őket. 4-5 éves korukban van olyan játék,amivel játszanak is.Sokkal szívesebben játszottak dobozokkal,papírt tépkedtek,vagy más hasonló dolgokkal játszottak.Szerintem ez többet ér a kreativitásuk szempontjából,mint bármilyen készségfejlesztőnek nevezett játék,amivel csak az anyuka-apuka játszik,a kicsi nem.
2009. dec. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy csak a drága játékot kell megvenni, de abból is kell, mert tényleg jók. Nekünk pl. FP tanuló kutyusunk és tanuló cd lejátszónk is van, imádja a gyerek és táncol, ha zenél. A kutyust mindenhová vinni kell magunkkal, mert az a kedvenc. Néha csak ül a földön és ráborul a kutyusra. De persze vannak olcsó játékai, mint kislabda, csörgő-zörgő plüssök, kisautó.
2009. dec. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
en is tapasztaltam mar olyant, hogy noname jatektelefon (amirol azt gondoltam nem tud elromolni) amikor hazaertunk vele le is esett a tarcsaja. Ugyhogy masnap visszavittem. Erre az elado azt mondta hogy amikor elvittem mukodokepes volt. Nagyon vicces. Aztan nagy nehezen kicsereltek. Persze az sem tartott tobbet. Hitvany jatek volt. De elore nem igazan lehet tudni. Szerencsere jo lesz majd huzogatni (sipol ha forog a kereke), ha mar a tarcsat nem is lehet forgatni es nem csorog.
2009. dec. 30. 20:02
 7/8 A kérdező kommentje:

amugy sokkal jobban eljatszik a 13 hos lanyom a konyhai fiokokkal, edenyekkel vagy a jatekok dobozaval.

vicces, de igaz.

2009. dec. 30. 20:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha veszek, most már én is jó minőségűt veszek, mert nálunk is hamar "szétesik" minden... Inkább kevesebbet veszek, de legyen jó. Én a teszveszen vettem használtan márkás játékokat sokkal olcsóbban és nagyon jól jártam velük! Persze nálunk is a flakon a sláger, de azért kellenek játékok is - főleg, hogy jön tesó.
2009. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!