Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mekkora a normál nyelvpiercing...

Mekkora a normál nyelvpiercing/talpas ajakpiercing szárhosszúsága, amit hétköznap hordtok?

Figyelt kérdés
Ajakpiercingemet mostanában szeretném kicserélni, még az eredeti van bent, de nem tudom, mekkorát vegyek elvileg ez most egy kicsivel hosszabb, hogy ugye legyen helye bedagadni). A nyelvpiercingből pedig még anno szúratáskor 22 mm-eset tettek bele, aztán ajándékba kaptam egyet, ami 16 mm-es, de az kicsinek bizonyult. Mekkora az a méret, ami kényelmesen hordható?
2012. júl. 25. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ajak PC-ből nekem 8 mm-es van, a 6-os kicsi volt pedig vékony az ajkam... Szóval 8-as!
2012. júl. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :) és valaki a nyelvpiercing méretét tudja? :)
2012. júl. 26. 09:07
 3/4 anonim válasza:

Szia! a nyelvékszer méretét magadnak kell kikísérletezned,hogy melyik a kényelmes, vagy a szalonban meg tudják tippelni a neked való méretet.

Nekem 14 mm-es szárat tettek be a 22-es után, és tökéletesen kényelmes... de lehet a 12-es sem lenne rövid.

Neked lehet a 20-as, vagy ha van, akkor a 18-as lenne a legjobb...

2012. júl. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :) végül 18 mm-eset vettem, és ez teljesen jó :)
2012. aug. 1. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!