Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek? Müanyag vagy fém...

Szerintetek? Müanyag vagy fém nyelv piercing?

Figyelt kérdés
Lassan itt az ideje,hogy kicseréljék a gyógy piercingemet és foszforseszkálósat akarok.Több okból is.Jobban tetszik,és azt hallottam,hogy a fémtől egy idő után elkezdenek romlani a fogaim.Viszont félek,hogy azt a foszforeszkálós cuccot egy idő után ketté harapom és ha pont olyan helyen leszek...Szerintetek?

2012. júl. 23. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
igen fém az jobban tönkreteszi a fogakat,én is műanyagot használok már 3 éve,sose haraptam ketté. Volt hogy gagyit fogtam ki,akkor eltört,meg lenyeltem,de ami most bent van jing-jangos ez már bírja 2 éve! apacs már csak ilyen,sok a selejt sajnos..
2012. júl. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Félek,mert én magamnak nemtudom cserélgetni,ha mondjuk ketté harapnám a müanyag golyót..összeforna és nézhetném magam :D

De akkor aztmondod,hogy mégiscsak müanyag?

2012. júl. 23. 12:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem két hónapos a nyelv pc-m, kb 10 nap után mivel semmi bajom nem volt kicseréltem rövidebb szárúra, igaz az még fém volt.. Pár napja cseréltem szilikon szárra (eléggé flexibilis, kétlem hogy könnyen törne), és két műanyag bogyóra. Féltem a fogaim. De nekem a fém jobban tetszik :)


20/L

2012. júl. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát a szár szerintem fém! Műanyag az meghajlik,meg gyenge a tartáshoz. Csere egyszerű,szorítsd az első fogaidhoz a szárat,jól szórítsd le,és tekerd le a bogyót a kezeddel,sikerülni fog! De bogyókba én egy erős műanyagot ajánlok!
2012. júl. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Fém nekem is jobban tetszik.csere előtt hogy fertőtlenitsem a pct?
2012. júl. 23. 13:54
 6/9 anonim ***** válasza:
gyógyszertárba vegyél alkoholt azzal tudod:) De bevallom én csak lemostam szappanos vízzel előtte,nem volt ilyenem:)
2012. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom szepen :-) de meg most se jutottam semmire...a fem jobban tetszik.:-/
2012. júl. 23. 21:11
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem fém szár+műanyag golyók, már több mint fél éve. idáig nem volt velük semmi gond :) nekem is jobban tetszik a fém golyó, de attól mindig fájt a fogam :/
2012. júl. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a szára fém és mindkét golyó műanyag. Kb 2 hét után cseréltem le a fémet, mert a műanyag jobb a fogaknak. 2 éve megvan, de sosem nyeltem le. Az apacsos golyókkal annyi bajom van rendszeresen, hogy a menete tönkremegy, és nem lehet szorosan rácsavarni a szárra. Mondjuk én Apacsban csak akkor vásárolok be golyókból, amikor 50%-os leértékelés van, de olyankor veszek 5-6 darabot, mert szerintem 500 Ft-ért nagyon drága és még rossz is, de 250-ért még minidg jobban megéri :)
2012. júl. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!