Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemöldökceruzát hogy kell...

Szemöldökceruzát hogy kell használni? Valahol azt olvastam, tompa hegyű kell, máshol azt, hogy hegyes

Figyelt kérdés

Apró vonalakat húzok satírozva, majd elmaszatalom a végén, hogy természetes legyen. Ti hogy csináljátok?

:)



2012. júl. 26. 22:27
 1/1 anonim ***** válasza:
90%
Nekem sose az a nagyon hegyes, de nem is az a nagyon tompa, hanem a kettő között, de inkább tompább, mint hegyes. Jaj, remélem érthető :D Én is úgy csinálom mint te, meg sose nyomom rá erősen, ha sötétíteni akarom, akkor többször átmegyek rajta. Bár néha húzok hosszabb vonalat, ha az ívet rajzolom meg. Ha elrontom, akkor fültisztítóval korrigálok.
2012. júl. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!