Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen smink illene hozzám? A...

Milyen smink illene hozzám? A bôrhibáimat ki tudom valahogy javítani?

Figyelt kérdés

Általában alapozó+púder+szemceruza+halványabb rúzs tetszik ki a sminkemet.

Az alapozó majdnem hogy kötelezô, mert vannak pattanásaim, és egyszer 7 éves koromban sikerült annyira leégnem, hogy szép nagy foltok vannak az arcomon mindenhol.

Nagy szám van, ezért nem igazán állnak jól az élénk színek.

Bociszemeim vannak (mások szerint, szerintem annyira nem), persze barnák. Szemüveges vagyok, fekete keretes szemüvegem van.

Kérdés fent. (:

16/L



#szemüveg #száj #smink #bôrhiba #bociszemek
2012. júl. 30. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. júl. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon tetszik! De ez a smink jó szemüveghez is?
2012. júl. 30. 11:23
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Vegyél kontaktlencsét, havi 4000 forint, ha éjjel-nappalit veszek, egyáltalán nem macerás, 2 perc berakni, kivenni meg egy mp sem..teljesen más az életem, mióta kontaktlencsém van:)
2012. júl. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2012. júl. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretnék kontakt lencsét, de azt mondják, jól áll nekem a szemüveg... Sajnos nem igazán engedhetjük meg magunknak, de már gyôzködtem róla anyát, megtörhetetlen.

Ha elég idôs leszek, akkor majd megmûttetem a szemeimet, de addig is szeretném ha szépen ki tudnám festeni ôket. (:

2012. júl. 30. 11:36
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezeket a videókat is (:
2012. júl. 30. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!