Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy lehet elérni, h a sminkem...

Hogy lehet elérni, h a sminkem kibírjon egy keményebb bulizós éjszakát is? Vagy legalább is ne kelljen annyit javítgatni közben.

Figyelt kérdés

jah amúgy szeretem a műszempillcsit is, az is néha gondot okoz, és olyan bulikra gondolok, mint amik a Dokkban, Bankban meg az iesmi helyeken szoktak lenni. :P én régen az Eklubban kezdtem. :))

minden bnőm mást javasol, úgyh köszi :D



2012. júl. 28. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Fújj az ujjadra hajlakkot, és kend óvatosan a szempilládra, persze spirálozás után, így nem pereg le a festék.
2012. júl. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és a rúzs kopással nem lehetne vmit csinálni? :S:D
2012. júl. 29. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:
próbálj alá alapozót kenni, de ugyis leiszod a szádról, ha nem szívószállal iszol.
2012. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát és még az ivás hagyján :S :)
2012. júl. 29. 19:34
 5/7 anonim ***** válasza:
hát akkor vidd magaddal a rúzst, mert azért csodát nem lehet tőle várni, ha ilyen aktívan érintkezel vele..
2012. júl. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és nem tud vki vmi jó műszempilla ragasztót? :DD
2012. júl. 30. 14:52
 7/7 anonim ***** válasza:

A legjobb műpilla ragasztó a világon a DUO. Ennél egyszerűen nem létezik jobb. A make up plázában (w makeuplaza hu) a legolcsóbb magyarországon.


Ebben az áruházban egyébként találsz ELF sminkfixálót is, amivel tartóssá tudod tenni a sminked. Ezt szokták a sminkesek is végén ráfújni a kész sminkre, hogy sokáig tartós maradjon.

2012. szept. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!